Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arac izolasyonu

arkadaşlar ben otopondan bilet aldım..çarşamba gidiyorum yaptırmaya..pütür denen zift tarzı malzeme atıyorlar çamurluk içlerine..gidip görecem bakalım..inşallah faydası olur..

daha öncede buna benze birk onu açmıştım galiba..arkadaşım würth bayisi aynı zamanda scw üyesi ama pek ortada yok şu an..
sadece davlumbazlar için ben bir telefon konuşmasına şahit olmuştum....sonra da kendisine sordum sadece davlumbazlar 300 tl...zafer abi de fiyat yazmış zaten..
würth ün malları gerçekten kaliteli..

geçen hafta yaptırdım,sonuç iyileşme var.150tl ye değer..benim lastikler dunlop olduğu için yol sesi çok alıyordu şimdi normale döndü..

ben doğuşta yaptırdım , alt darbe ses yalıtım... aracın altına sanırım pütür sürüyorlar.. farketti mi derseniz ben pek farkedemedim :)

ya ben jantlarımı taktıkdan sonra lastik sesi çok fazlalaştı içeriyide rahatsız edici ses bunu kaça yaptırırım

ya ben jantlarımı taktıkdan sonra lastik sesi çok fazlalaştı içeriyide rahatsız edici ses bunu kaça yaptırırım

kullandığın lastiğin hamuru sesi direk etkiler. yumuşak hamur kullansan sese çözüm bulabilirsin ama lastiklerin daha çabuk bitecektir.

Her şey 4*4 olmaksa niyet, araç komple tüm plastik ve döşemeler sökülür, gerekli olan koruyucu kimyasallar sürülür ve kurumasının ardından tüm bölge izolasyon malzemesi ile kaplanır. Bu sayede ses azalır, araç içi konfor artar, rahatsız edici her türlü ses camı açmadığınız sürece sıkıntı çıkarmaz ve rahat rahat müzik de dinlersin. Aracın kapılarını örttüğünde tok bir ses gelişi de dikkat çeker. Ama bu işleri yaparken muhtemelen 1 hafta arabasız kalırsın, bir dünya para harcarsın bütçeni zorlarsın, arabanın ağırlığı artar ve fazla benzin yakarak para harcamaya devam edersin. Birde arabadan sıkılır satmaya karar verirsen tüm bu harcadığın paralar uçar gider hiç bir kazancı olmaz.

kullandığın lastiğin hamuru sesi direk etkiler. yumuşak hamur kullansan sese çözüm bulabilirsin ama lastiklerin daha çabuk bitecektir.

Her şey 4*4 olmaksa niyet, araç komple tüm plastik ve döşemeler sökülür, gerekli olan koruyucu kimyasallar sürülür ve kurumasının ardından tüm bölge izolasyon malzemesi ile kaplanır. Bu sayede ses azalır, araç içi konfor artar, rahatsız edici her türlü ses camı açmadığınız sürece sıkıntı çıkarmaz ve rahat rahat müzik de dinlersin. Aracın kapılarını örttüğünde tok bir ses gelişi de dikkat çeker. Ama bu işleri yaparken muhtemelen 1 hafta arabasız kalırsın, bir dünya para harcarsın bütçeni zorlarsın, arabanın ağırlığı artar ve fazla benzin yakarak para harcamaya devam edersin. Birde arabadan sıkılır satmaya karar verirsen tüm bu harcadığın paralar uçar gider hiç bir kazancı olmaz.

Hocam güzel söylemişsinde benim araçta ön tarafkadranın olduğu yerden çukurlara girince ses geliyor direksiynu indirip göğüsle plastik arasına bez sıkıştırıp direksiyonuda yjukarı kaldırıp sabitleyince ses kesiliyor bu konuda ne dersin?

arkadaşlar ben otopondan bilet aldım..çarşamba gidiyorum yaptırmaya..pütür denen zift tarzı malzeme atıyorlar çamurluk içlerine..gidip görecem bakalım..inşallah faydası olur..

Arkadaşlar otoponda yine benzer bir kampanya var. Sizce fark ettirir mi bu Wing Nano marka ürünler?

Geri
Üst Alt