Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arac izolasyonu

Zafer abi ne zaman gezdirecen beni? :D:D:D ama yok yok, şimdi binersem almaya kalkarım duman olurum sora sen keyifle turalarken aklına getir beni yeter bana :)

zafer abi senın kopmle ızolasyon tahminen kaç kg??

Zafer abi ne zaman gezdirecen beni? :D:D:D ama yok yok, şimdi binersem almaya kalkarım duman olurum sora sen keyifle turalarken aklına getir beni yeter bana :)

aşkolsun faruk , arabayı gel al istediğin kadar bin hevesin geçincede geri verirsin olmaz mı ..

abi bu kadar parçası sökulen bir arabada sonrasında plastiklerden gelen sesi nası kesmeyi planlıyorsunuz.

abi bu kadar parçası sökulen bir arabada sonrasında plastiklerden gelen sesi nası kesmeyi planlıyorsunuz.

aslında bu da mantıklı b bakıs acısı ama yapıp da mutlu olanlar cok fazla,arkadasım amatorce de olsa kendı pejo 206 sında yapmıstı ızlolasyonu kapı ıclerını bagaj ıcını flan sokup gercekten oralardan gelen sesler kesılmıstı

serhanım işçiliği yapan çok önemli çok dikkat etmek gerek ,ben yapılırken adamın tepesinde boza pişirmiştim aman dikkat et segmanları kırma vs vs bir parçayı sökmek için ağır ağır yavaşca esnetmeden bağıra bağıra zorla yaptırmıştım adamda lanet etmişti bu ne yaw diye .. :) ama sonucu güzel olmasını istersen başında durmaya mecbursun yoksa dediğin gibi sesten duramazsın haklısın
ama gerçek bir örnek görmek istersen 1.5 seneden beri benim aracım var eğer en ufak ses yada tıkırdı duyabilirseniz o zaman bunu tartışırız

Bu araçta izolasyon yaparmıyım bilmiyorum ama bundan sonraki aracıma muhtemelen yapacağım ilk işlem bu olacak.

xx

Ehil ellerde sökülüp takılan iç trimden ses gelmez, aynı markada birçok defa işlem yapmış ise, hiçbir sorun olmaz.

Geri
Üst Alt