Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

arac izolasyonu

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında FC640 tarafından paylaşıldı.

1. FC640

FC640 SCW Üyesi

230
    10
    18
    herkaze slm arkadaslar bu arac ızolasyonu ıcın bılgısı olan yada tavsıyesı olan var mı acaba yaptırmayı dusunuyorumda

2. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Zafer abı o konuları ıyı bılır gordugunde yazıcaktır

3. sourson

sourson SCW Üyesi

659
    96
    28
    bende öğrenmek istiyorum bu konuyu arkdaşlar bilgisi olan varsa sevinirim

4. Z

Z SCW Üyesi

663
    2
    18
    estağfurullah kardeşim

5. Z

Z SCW Üyesi

663
    2
    18
    nasıl bir izolasyon istiyorsunuz ses sistemi içinmi yoksa tüm yalıtım için mi buna karar verin
    ses müzik sistemi için klasik dynamat yeterli olur , kapıların tamamını söktürün iç kısmın altına kadar gitmesi lazım , aynı zamanda bagaj ve tavan da olmalı ,

yalıtım içinse kullanacağınız marka würth olmalı, ha müzik tesisatı için olanlarda var onları da kullanabilirisiniz ama ben würth derim sağda solda ziebart vs gibi yerlerde yapılan yalıtım sistemleri 5 para etmez para tuzağı denilebilr boş yere para vermeyin yalıtım aracın ulaşabilen heryerine yapılırsa sonuç verir yoksa lifte kaldırıp altına sıvı yalıtım malzemesi sıkmakla olmaz bu işler.
    yapacağınız şey şu württen gerekli malzemeleri alacaksınız aracın kapılarının döşemeleri sökülecek levha şeklinde malzemeler dip köşe açık kalmayacak şekilde monte edilecek
    sonra koltuklar ve halı sökülecek tabana bu malzeme döşenecek sonra bagaja da aynı şeklide en son tekerlek davlumbazları sökülecek çamurluk ve motor ağzına kadar würth sıvı yalıtım sıkılacak sonrasında işlem tamamdır sessiz sessiz gezilecek bu şekilde %60 sonuç alırsınız aksi halde diğer uygulamalara boş yere para vermeyin

6. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    tüm hepsi için olsa nasıl olur abi ses sistemi ve yol motor falan içinde

7. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    senın boyle ınce detaylara olan ılgını az cok ogrendık abı yaptın mı en ıyısını yapıyosun sorulcak ılk kısı sen aklıma gelyosun o yuzden:)

8. Z

Z SCW Üyesi

663
    2
    18
    yılmazım würth marka ile olan anlattığım yalıtım için yapmanız gerekenleri yaparsan hem ses sistemi için hemde yalıtım izolasyonu nu sağlamış olursun yani ses için ayrı yalıtım için ayrı olana para vermezsin her iki amaç için geçerli olur

örnek olsun diye söylüyorum, geçen gün 007 kaan arabama bindiğinde abi dışardan egsoz sesi çok geliyordu bende bu sesle arabanın içinde durulmaz demiştim ama arabanın içinde neden ses yok demişti ..

9. Z

Z SCW Üyesi

663
    2
    18
    utandırma beni çocuk ya,

10. Yunus_Raif

Yunus_Raif SCW Üyesi

40
    0
    6
    arkadaşlar ankarada olan herkese yardımcı olabilirim hatta tam şu anda araç izalasyon malzemesi satıyorum :D

Sayfayı Paylaş