Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç içi süpürge

Günaydın.Araç içi süpürge için bile neden yurtdışı tercih etmeyi düşünüyorsun.Kargo gümrük vs.Merak ettim doğrusu..Ben kendim kenwood un sarjli araç süpürgesini kullanıyorum.Mükemmel mi belki değil ama kötü de asla değil..

29dolar altı bir ürün alacağım vergi olmayacak o yüzden.Bütçe 100-120 arası bu fiyatlara Türkiye'den alabileceğim önerdiğiniz bir ürün varsa düşünebilirim aslında.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Kenwood Hv190 Araç Şarjlı Islak/kuru Şarjlı El Süpürgesi 14.4 V - Arabada Şarj Edebilme Imkanı GittiGidiyor'da 274259296

Benim kullandıgim urun
[doublepost=1495177214,1495176947][/doublepost]Bu arada hafta sonu anneler günü etkinliği kapsaminda medyamarkt de çok iyi bir fiyata arzum un sarjlida kullanilabilen bir supurgesi vardi 69tl aynisi migrosta 83 tu.Anneme aldımEkli dosyayı görüntüle 15181

Hocam kenwood hoşuma gitti yalnız yorumlarım bazılarında çektiğini yan taraftan dışarı veriyor tarzından bazı olumsuz yorumlar var sizinkinde de böyle mi acaba ?

Black&Decker in araç süpürgesini kullanıyorum. Oldukça başarılı. Emiş gücü yeteri kadar var. Bolca aparatı mevcut. Geçen sene 89,90 Tl gibi bir fiyata Bim den almıştım. Takip edin derim Bim aktüeli. Senede 4-5 defa geliyor.

Ürün aşağıdaki linkte.

Küçük Ev Aletleri - Vacuum Cleaning - Şarjlı Süpürgeler - Araç Süpürgeleri - 12V Dustbuster Auto Hand Vac - BLACK+DECKER Home Products Product Details

Evde kullanılabiliyor mu bu hocam ?

Geri
Üst Alt