Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

araç içi multimedia

Konu, 'Cordoba' kısmında ofaltindal tarafından paylaşıldı.

1. ofaltindal

ofaltindal SCW Üyesi

183
    108
    43
    arkadaşlar sonunda orjinal teybimi tamir ettirmekten kurtulup hem ucuz hemde işimi görecek araç içi multimedya aldım fiyatı 439 tl marka roadstar rd9100n montajını da yaptırdım gayet güzel oldu.

Ekli Dosyalar:

ULU, Cordoba 34, ibra.ry ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  2. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.797
    5.625
    113
    Güzel olmuş hayırlı olsun Android işletim sistemi mi var

kurye ile elden teslime verildi

Bunu beğendi. ofaltindal bunu beğendi.
  3. ofaltindal

ofaltindal SCW Üyesi

183
    108
    43
    yok kardeşim android değil cortex a9 diye bi işletim sistemi var onu kullanıyo ama geçişler falan hızlı.

issius ve memet_one bunu beğendi.
  4. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.239
    113
    hayırlı olsun ömer usta.on numara olmuş...direksiyon kumandası olmasa bende düşünüyorum da istediğim markada istediğim aparat kabloyu bulamadım bi türlü.

ycalayir, issius ve ofaltindal bunu beğendi.
  5. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.534
    5.839
    113
    Hayırlı olsun güzel ve uygun olmuş

Beni EDS ler İYİ tanır

Bunu beğendi. ofaltindal bunu beğendi.
  6. eserbaba

eserbaba SCW Üyesi

800
    499
    63
    güzel olmuş, birkaç soru olacak; multimedia kaç inç, çerceveyi kaça aldın, kaça mal oldu, montajı zormu

ofaltindal, kirlisakal ve bora55 bunu beğendi.
  7. ofaltindal

ofaltindal SCW Üyesi

183
    108
    43
    teşekkür ederim kardeşim 6,2 inç çerçeve zaten yanında 2 tane geliyo montajıyla beraber 490 tl ye mal oldu montajı kolay sayılır gerçi ben yapmadım ama dışardan biryere yaptırdım gördüğüm kadarıyla çokta zor değil 440 tl multimedia cihaz 50 tl de montaj ücreti ödedim.

issius ve eserbaba bunu beğendi.
  8. ofaltindal

ofaltindal SCW Üyesi

183
    108
    43

bu cihazda direksiyon kumandası bağlantısı var montajı yaparken eleman söylemişti benim cordobada direksiyon kumandası olmadığından çokta soruşturmadım nasıl bağlanacak diye.

issius ve kirlisakal bunu beğendi.
  9. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.239
    113
    pionnerin var 250 lira sade direksıyon kablo aparatı :) kabloyu fena paralara satıyolar.her kabloda uyumsuzluk söz konusu hep oluyor-var- vs söylemlerde bulunuluyor icraat yok ondan dedim ....neyse hayırlısı olsun ömer usta

issius ve ofaltindal bunu beğendi.
  10. issius

issius SCW Üyesi

232
    142
    43
    Mrblar hayirli olsun bendede aynindan var dogru secim geri gorus kamerasida alirsan gayet guzel bi ikili oluyo. Ben onu teyple beraber siparis vermistim universal bisey hatta en ucuzundan gayet guzel calisiyo tavsiye ederim. Teybin cok orjinal bi yani ( teybin icine arka plan font atabilirsin onuda map yani haritanin yuklu oldugu ufak bi hafiza kartiyla geliyo eger icine istedigin bi arka fonu klasorsuz sekilde ana dizine atarsan icinde ayarlardan arka fonu atayabilirsin kolay gelsin bulmak icin baya ugrasmistim) azcik uzun oldu iyi geceler hayirli ramazanlar

kirlisakal ve ofaltindal bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş