Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

araç içi multimedia

Konu, 'Cordoba' kısmında ofaltindal tarafından paylaşıldı.

1. ofaltindal

ofaltindal SCW Üyesi

183
    108
    43
    arkadaşlar cordobamın malüm cd çaları arızalı tamiri içinde 150 tl istiyolar internetten biraz araştırdım http://www.sahibinden.com/ilan/yede...deSearchFilter=false&showViewPreferences=true diye bir ürün var fiyatı 519 tl satıcısını aradım görüştüm bizim cordobalara uyuyormuş sıkıntısız bi şekilde, sizce nasıl olur avgo markası nasıldır yada farklı bir marka önerecek olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevineceğim.....

2. KİREÇ

KİREÇ Moderatör

5.276
    4.460
    113
    fiyat olarak gayet iyi fakat kalite olarak bilemem. hiç duymadım ismini...
    navimex olarak da bakabilirsin...

Bunu beğendi. ofaltindal bunu beğendi.
  3. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.237
    113
    6L2 ibiza ve cordobalarda arac içi mutılmedya önermem.bende cok araştırdım pıoneer navimex gibi ürünlerin disbiritorunu birakın yedi kıtada aradım durdum ama direksıyon kumandası için soket yok.elektronıkten anlayan cok iyi birisi olması lazım kı takılsın direksıyon da çalıssın.direksıyon kumandasını unutacaksın :)

Bunu beğendi. issius bunu beğendi.
  4. ofaltindal

ofaltindal SCW Üyesi

183
    108
    43
    benim arabada zaten direksiyondan kumanda yok ondan sıkıntı olacağını zannetmiyorum ancak teyp arızalı cd falan çalmıyo uzun yolda sıkıntı oluyo artık iyice bir araştırıp taktırmam gerek.

5. okuma35

okuma35 SCW Üyesi

44
    17
    8
    o markanın ses kalitei iyi değildir ben araştırmıştım. işlemci ve ram hızı düşük. bence başka markalara yönelin.

6. eserbaba

eserbaba SCW Üyesi

792
    493
    63
    ben olsam ses açma kapama tuşunu basmalı almam.büyük sıkıntı. 519- 600 arası sony 6,2inç ler var ayrıca.

7. ofaltindal

ofaltindal SCW Üyesi

183
    108
    43
    kardeşim bildiğin bi internet sitesi falan varmı o fiyat aralığında sony markalarda?

8. okuma35

okuma35 SCW Üyesi

44
    17
    8
    sony lerde navi yok ona göre sadece multimedya ve geri görüş kamerası bağlanabiliyor bilginize

9. Cordoba 34

Cordoba 34 SCW Üyesi

286
    125
    43
    Almışken navi olsun bari, duyduğum genel sorun radyonun çekim kalitesi ve cızırtı olabiliyormuş, taktırmadan bulnları konuşmak lazım, taktıktan sonra sorumluluk sizden çıkar, yapamazlarsa söker alırlar cihazlarını.

Sayfayı Paylaş