Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Araç İçi HD-DVR Kamera

Konu, 'Teknik Destek' kısmında kayalutfu tarafından paylaşıldı.

1. kayalutfu

kayalutfu SCW Üyesi

96
    35
    18
    Merhabalar ebayda açık artırmaya katılmıştım ve açık artırmada en yüksek teklifi ben vermiştim ürünü aldım dün elime ulaştı bir kaç sorum olacak forumda kullanan vardır belki
    Gücü çakmaklıktan alıyor ama normalde kontağı açınca çalışması gerekirken benimki sürekli çalışıyor kontağa bağlayabilir miyim sadece araç çalıştığında kaydedecek şekilde
    birde ben 31 dolara aldım 32 gb micro sd kart takacağım ama türkiyede kartlar cihazdan daha pahalı ucuz bi site önerir misiniz?

2. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    hayırlı olsun artık her araçta olması gereken birşey. cihazın özelliklerini bilmediğim için kontağa bağlayabileceğiniz konusunda yardımcı olamayacağım. ama eğer güç alır almaz calışıyor, güç kesilince kapanıyorsa çakmaklıgınız zaten kontağa bağlı cektiğinizde kapanması lazım. onun harıcınde bişi yapılamaz sanırım

3. kayalutfu

kayalutfu SCW Üyesi

96
    35
    18
    güç alınca kayda başlıyor ama benim arabada kontak kapalıykende çakmaklıktn güç alıyor ve kablolar ortada olunca rahatsız oluyorum :)

4. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    ozaman çakmaklığın güç almasını değiştirmelisin. normalde kontagı cekince güç kesilmesi lazım Leon larda

5. kayalutfu

kayalutfu SCW Üyesi

96
    35
    18
    elektriği daha az diye alıyor olabilir mi çünkü çakmağı ısıtmıyor

6. eneSene

eneSene SCW Üyesi

1.285
    300
    83
    Bende kullanıyorum HD olmasa da iş görüyor. Bendeki cihazın kendi bataryası olduğu için aracı kapatsam da açık kalıyor. Ben kendim kapatıyorum. Bir süre sonra işlem göremeyince kendi kendini kapatıyor mudur bilmiyorum hiç denemedim. Muhtemelen kendi üzerindeki bataryasından yiyordur.

7. scgnbsl

scgnbsl SCW Üyesi

1.140
    423
    83
    çok gerekli bence de artık.benim camı patlattılar,park halindeyken sürttüler,kamera olsa kimdi belli olacaktı.

8. kayalutfu

kayalutfu SCW Üyesi

96
    35
    18
    benimde bataryası var ama güç alınca otomatik kayda başlıyor güç almıyorken ok tuşuna basınca kayda başlıyor, fotoğrafta çekiyor 5 mp

9. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    aynen ole kontak kapatıldıktan bellı bır sure sonra leonlarda cakmaklıktakı guc kesılıyor

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  10. kayalutfu

kayalutfu SCW Üyesi

96
    35
    18
    ben o süreyi beklemedim demek ki abi teşekkürler :)

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş