Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç Filmi

Neyse ben o sevdadan vazgeçeyim şimdilik normal film yaptırayım arka ve yan camlara hepsini 3 mu yaptirayim yoksa arka 3 cami 3 numara ondeki 2 camida 2 numara mi yaptiraym yine cok soru soruyorum :D
bana göre 2 si 3 ü yok gözlerin neye zevk verıyorsa onu yaptırın derim.ön cam sakın !!!

• Beğen
Reaksiyonlar: ogz
2 3 iyi olur öne 3 olursa akşam yan aynaları görmekte zorlanabilirsiniz

Ya ön ve arkaya 2 numara çektir
Yada ikisine de 3 numara...
Önler 2 arkalar 3 çok çirkin estetik dışı duruyor.
Zevk meselesi yine de birşey diyemem ötesine ama şunu belirteyim ki eğer piyasada herhangi bir yerde yaptıracaksanız önlerde kesinlikle 3 numara tavsiye etmem çünkü özellikle akşamleyin yan aynaların işlevi tamamen kayboluyor. Kışın soğuğunda camı açarak arkayı kollamak durumunda kalırsınız.
Benden tavsiye

• Beğen
Benim araçta ön camda dahil bütün camlarda 3 numara film var yolda giderken polislere ben burdayım diyosun ve gözlerde problem varsa kesinlikle ön cama çektirme

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Beğen
ön cam hariç komple 3 numara (koyu) çektir. zamanla hafif açılıyor rengi zaten.

Fikir verir belki. 3 numara ASWF cam filmi :)

Vv0a8P.gif

bende yaptırmak istiyorum ama bi defa ceza yedim ağzım yandı gerçi şeytan dürtüyo bu aralar yine bakalım yaptırırsamda 2 numara en azından çok göze batmaz diye düşünüyorum.

ön cam hariç diğer camlara 2 numara yaptırabilirsin...polis amcaları görüncede artık 4 camıda indirirsin yapacak bişe yok ceza yemekten se:)

Geri
Üst Alt