Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç değişikliği?

bilgi için teşekkür ederim hakan..
bu arada TT 2.0t kullanıyorsun artık anladığım kadarıyla...
alicantedeki test sürüşümüzde yeni SLK, Z4, TT CABRIO arasında 2.0 motor hacimi ve muadillerinde TT CABRIO müthiş keyif veren bir araçtı..evet yeni slk'nın yanında teknolojik donanım olarak baya geride kalıyordu ama vites değişimi sırasında egzosdan gelen patırtılar, önden çeker olduğu halde go kart gibi kullanıma imkan sağlayan güzel yol tutuşu ve şişkin çamurluklarıyla çok çok keyifli bir otomobildi...keyifle kazasız belasız kullan..
z4 2.3is keyif olarak TT'nin yanına yaklaşamaz, bir tek motor sesi çok güzel ama hiç gitmeyen bir araçtı...konsol karman çorman falan filan..
benim oyum TT CABRIO'ya gitti...

bilgi için teşekkür ederim hakan..
bu arada TT 2.0t kullanıyorsun artık anladığım kadarıyla...
alicantedeki test sürüşümüzde yeni SLK, Z4, TT CABRIO arasında 2.0 motor hacimi ve muadillerinde TT CABRIO müthiş keyif veren bir araçtı..evet yeni slk'nın yanında teknolojik donanım olarak baya geride kalıyordu ama vites değişimi sırasında egzosdan gelen patırtılar, önden çeker olduğu halde go kart gibi kullanıma imkan sağlayan güzel yol tutuşu ve şişkin çamurluklarıyla çok çok keyifli bir otomobildi...keyifle kazasız belasız kullan..
z4 2.3is keyif olarak TT'nin yanına yaklaşamaz, bir tek motor sesi çok güzel ama hiç gitmeyen bir araçtı...konsol karman çorman falan filan..
benim oyum TT CABRIO'ya gitti...

saol volkan daha iyileri senin olur inşallah.

Aynen dediğin gibi go kart gibi bi araç :) Hiç abartmıyorum bugüne kadar kullandığım en zevkli araba diyebilirim. Egsozu stock olduğu halde muhteşem bi sesi var ısınınca patır kütür patlamaya başlıyor :) 2.0 TFSI leonda kullandım ama uzaktan yakından alakası yok diyebilirim. s-tronic f-1 şanzıman zaten çok keyifli. 320 cabrio yada yeni c coupe bekliyodum senlede konuşmuştuk zaten. Bunu böyle şansa aldım önüme düştü ama iyiki almışım diyorum, 320de yada coupe mercedeste böyle bi sürüş keyfi yok.

katılıyorum hakan...
sessiz ve konforlu ve prestijli bir coupe diyorsan c coupe tam kararı...
ama sportiflik ve sürüş keyfi diyorsan tt doğru seçim =)

su km olayını buyutmeyın o kadar,ozellıklede performans adına uretılmıs motorlarda hıc kafaya takmayın,ısın b raconu var gıdılır kompresyon testı yapılır orasına burasına bakılır sorun yaratabılıcek seyler masaya yatırılır.Aıleye bunu anlatmanın yolu yoksada dıretme yoluna gıdılır yada anne baba kolundan tutulup elı yuzu guzel b servıste agzı ıs yapan b usta ıle konusturulur ıkna edılmelerı yonunde:)
utkuların cuprası da 100k oldu neden b yerıne bsy olmuyor neden sorun cıkarmıyor cupra dıyemı :) zamanında pert cupraların da burda ılanları vardı almaya nıyetlenen bıle oldu ama sırf kmsı yuksek oldugu ıcın yenı 100k olmus 46 lıra pazarlıklı Cupraya donup de bakan olmadı :)
yalnız benım takıldıgım kısım su bobın mevzusu oldu servıs nasıl b kıyak yapar oyle,1.8t bobınlerının takımı 400 lıra tfsı ında ya aynıdır yada 100-200 lıra fazlasıdır,servıs bu tarz b kıyagı yapıyosa helal olsun :)

su km olayını buyutmeyın o kadar,ozellıklede performans adına uretılmıs motorlarda hıc kafaya takmayın,ısın b raconu var gıdılır kompresyon testı yapılır orasına burasına bakılır sorun yaratabılıcek seyler masaya yatırılır.Aıleye bunu anlatmanın yolu yoksada dıretme yoluna gıdılır yada anne baba kolundan tutulup elı yuzu guzel b servıste agzı ıs yapan b usta ıle konusturulur ıkna edılmelerı yonunde:)
utkuların cuprası da 100k oldu neden b yerıne bsy olmuyor neden sorun cıkarmıyor cupra dıyemı :) zamanında pert cupraların da burda ılanları vardı almaya nıyetlenen bıle oldu ama sırf kmsı yuksek oldugu ıcın yenı 100k olmus 46 lıra pazarlıklı Cupraya donup de bakan olmadı :)
yalnız benım takıldıgım kısım su bobın mevzusu oldu servıs nasıl b kıyak yapar oyle,1.8t bobınlerının takımı 400 lıra tfsı ında ya aynıdır yada 100-200 lıra fazlasıdır,servıs bu tarz b kıyagı yapıyosa helal olsun :)
yavrum ben km olayına hiç ama hiç takılmıyorum...
ancak satış adetleri iyi olan ,ağzı iyi laf yapan bir danışman olarak gel gör ki ailemi araçla ilgili olarak ikna edemiyorum çok enteresan..en zor müşterim oldular resmen:D

yavrum ben km olayına hiç ama hiç takılmıyorum...
ancak satış adetleri iyi olan ,ağzı iyi laf yapan bir danışman olarak gel gör ki ailemi araçla ilgili olarak ikna edemiyorum çok enteresan..en zor müşterim oldular resmen:D
sen arabaya ısınmıssın sana yazmadım zaten moruk :)

o pazarlamaya çalıştığın araçları her gördüğün, her anlattığın ve her andığında harici sahip olduğun araçları beğenmeyeceğinden adım gibi eminim. hiç kıpraşma biriktir paranı elbet birgün oda olacaktır yeter ki iste ama hedefe nişan alarak iste...

Geri
Üst Alt