Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç değişikliği?

100 bin km araca degermi simdi bendede o soru isareti keyfini baskasi surdu baba yorulmus onu alip elden gecirmesi fln bence degmez kardesim

Bu kasadan allroad bulsam icim gider bee...

bunun tuketımı cupra yada golf gtı den fazlamı cok merak ettım acıkcası?? bu kasayı RS4 tamponları ıle dusunemıyorum

Benzin bu fiyatlardayken ve LPG takılması 3500TL ve üstü olan bir aracı satmakta zorlanabilirsin diye düşünüyorum.

@punisherkp: dediğin doğru ama audi olduğu için 100.000 gözümde çok büyümüyor..VW olsaydı biraz durup düşünebilirdim.
@simon: rs4 tampon olmuyor , orjinal çamurluklarla olmaz =) S-line tampon kafidir.
@ilkerbilim: lpg takma fikrim hiç yok...amacım ekonomi olsa 35bine bu aracı alıp , 45 bine hemen satıp 1.6dizel birşeyler almayı düşünebilirim ancak ekonomi odaklı bakmıyorum..uzun vadede 5 sene bu motor tipi ve quattro oluşu beni tatmin edecektir.
@yco: aileyi ikna edebilsem....

Volkancım çok güzel bir araba..arkadaşımda siyah s line ı vardı..yalnız çok yakıyor..triptronik vitesti onunki ve şehir içinde kaç lt. yaktığını bilmiyorum ama hergün 50 tl benzin aldığını biliyorum ki benzin fiyatları bu kadar değildi o sattığı zamanlarda..yaklaşık 1 seneden fazla oldu satalı..sırf benzine para vermekten bıktığı için değiştirdi..gittiği yerlerde caddebostan-kayışdağı-bağdat caddesi arasıydı..benim için önemli değil dersen al tabiki..

bir arkadaşım da tam tersini söylüyor..10-12 litre arası yakıyorum sakin kullanımda diyor..aynısını zaten ben leonla yakıyorum =)

sen begendıysen olay bıter ve senın aılene karsı en buyuk kozun Daha guvenlı bır arabaya gecmen olacak:)

audi demissin fakat bunlarin motorlari ayni zaten vw seat skoda bir fark o da gorunum ve kalite farki ondan bence 100.000 cok km :) mercedes deseydin orda dururdum iste 100.000 de rodaj tamamlar merso :) :) :)

Geri
Üst Alt