Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç değişikliği?

tam yanlış demeyelim... 2.0t yi azıcık yükleyip 280 hp yaptığımızı varsayalım..
tamamen önde çeker a4 ile , 4 çeker a4 kıyası yapalım..
önden çeker yere aktarırken patinaja kaldığı durumda , 4 çeker araç çoktan yolunu almış gitmiş olacaktır.
Ancak diferansiyelden güç iletimi sırasında %8'e varan güç kaybı da kaçınılmazdır.
Daha detaylı bilgi istersen temel otomotiv kitabımızdan eğitimi kitapçıklarımızdan bir kaç sayfa ekleyeyim:D

Tamam işte :D bende güç kaybı artar demiştim :D:D Dediğin 0 dan kalkış için gerçekten öyle ama 2.0 TFSI'da (kuru havada) 50-60 km den sonra iş tersine dönüyor..

şöyle söyleyeyim sahibindende 2.0t quattro ilanlarına baktım..oradaki fiyatların net 10-12.000 tl aşağısına...leon'un üzerine en fazla 5-6bin TL koymam gerekir daha fazlası değil...

Hiç durma Volkancım :) fazla varsa Dizeli bi tanede bana ayır :D

Tamam işte :D bende güç kaybı artar demiştim :D:D Dediğin 0 dan kalkış için gerçekten öyle ama 2.0 TFSI'da (kuru havada) 50-60 km den sonra iş tersine dönüyor..

evet aynı şeyi konuşmuşuz esasında:D
ya 50-60 dan sonra açsın açsın 1 boy açsın hadi 2 boy açsın..
1.6 102 hp araçtan sonra bana her motor uçak:D

Hiç durma Volkancım :) fazla varsa Dizeli bi tanede bana ayır :D

ya aileyi ikna edemiyorum..
kilometre ve yıla takılmış durumdalar..
4 yaşında 45binde arabayı satıcam..daha yaşlı daha kilometreli aracı alıcam..manyakmıyız biz diyolar..
ulan diyorum , oğlunuz satış danışmanı..işin mantığı var motorun tekniği var ,aracın detayı var diyorum..yok anlamıyorlar kafayı yiyecem..
ama araç dizel olsaydı şu an karşılarında taklalar atıp aldırırdım o paralara dizel olsaydı:D
ama bu ara iyice darlayacam bakalım bu araç konusunda...

evet aynı şeyi konuşmuşuz esasında:D
ya 50-60 dan sonra açsın açsın 1 boy açsın hadi 2 boy açsın..
1.6 102 hp araçtan sonra bana her motor uçak:D

1.6 motordan sonra uçak gibi değil roket gibi :D:D

1-2 boydan çok daha fazla olur, ama karda kışda çok eğlenirsin..

kaçırma kardeşim ama bence çok büyük bir araç

4 yaşında 45binde arabayı satıcam..daha yaşlı daha kilometreli aracı alıcam..manyakmıyız biz diyolar..
ulan diyorum , oğlunuz satış danışmanı..işin mantığı var motorun tekniği var ,aracın detayı var diyorum..yok anlamıyorlar kafayı yiyecem..
ama araç dizel olsaydı şu an karşılarında taklalar atıp aldırırdım o paralara dizel olsaydı:D

sende leonun kmsini ileri aldır. :D:D
bu arada leonun üzerine 5.000 kabul ettilerse hiç kaçırma bence.

Volkan kesınlıkle razı et evı al,90km dekı tfsı bsy olmaz,aıleye kabaca şöyle söyle bu arabayı 200bg den 450bg ye cıkarıyorlar ve hıc bsy olmadan kullanıyolar de:)
aklın yolu bırdır onden ceker arabayı napcaksın :)

Volkan kesınlıkle razı et evı al,90km dekı tfsı bsy olmaz,aıleye kabaca şöyle söyle bu arabayı 200bg den 450bg ye cıkarıyorlar ve hıc bsy olmadan kullanıyolar de:)
aklın yolu bırdır onden ceker arabayı napcaksın :)

Bu hangi aileye cazip gelir Kurtbilim, Daha güçlü daha tehlikeli :D

Daha güçlü daha az yakıyordan falan girmek lazım. Audi kalitesi falan filan :D

volkan araç güzel benim çok beğendiğim bir kasa ben seatı almadan önce kısabir süreliğine almısdım konforuna diyecek yok güzel bir araç sadece 100 bin bakımıda gelmis alırken onuda hesaba katmanı isterim ama ucuza alıyorum dersen yaparsan istediğin gibi tadından yenmez diyeyim :)
şunlarıda hesapla ne kadar iyi kullanılırsa kullanılsın metal yorgunluğu aracı yıpratır seatın modelli ve az km de onda yapacağın zorlamaları bunda yapman karsısında fire verecek yerleri olacakdır daha kolay .. ama a4 2.0t diyecek bir sey yok insan bunları görmez. banada sorsan çok kararsız kalırım :) gönlüm gider gelir

Geri
Üst Alt