Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

araç arıza verdi.yardım

Konu, 'Mk4 (2002-2008)' kısmında eserbaba tarafından paylaşıldı.

1. eserbaba

eserbaba SCW Üyesi

800
    499
    63
    merhaba arkadaslar, Ankara sabah buz kesti. Çalışmada sıkıntım olmadı,tek marşda aldı. biraz rolantide çalıştırdım. Bir müddet sonra gaza geçti. baktım arıza ışığı yanıp sönmeye başladı, tam ne oldu filan derken gaz yememeye başladı. vites küçülttürdü ve en son stop. neyse bir daha çalıştırdım sıkıntı yok tüpe geçtüm gaz yememe tekrar başladı. kenara çektim stop ettim ve bir müddet bekledim. sonra benzine aldım ve sıkıntı yok. suan ne durumda inanın bilgim yok. aksama bakarız tekrar. bu şekil bi arıza ile karşılaşan var mı. soguktan mı oldu ki. düşünceleriniz önemli.

2. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.534
    5.839
    113
    Soğuktan olmustur kardeşim bu havalarda motor ısınıncaya kadar benzinle kullanmak gerek lpgngecişini yapıyor ama motor tam ısınmamıs oluyor buda gaz yememe sorununu cıkarıyor sen lpg yi fail konuma al bi 5-10 dakka benzınde kullan sonra lpg ye gec bunu elle yap otomatik yapmasın arac havalar bıraz normale gecınce zaten sıkıntı kalmayacaktır

Hızlı gidersen EBENİ yavaş gidersen BEBENİ görürsün

Bunu beğendi. eserbaba bunu beğendi.
  3. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.797
    5.626
    113
    Havalar soğuduğu için gaz tam olarak yanma yapamıyor bu nedenle de araçlarda sıkıntı oluyor bizim fiat araçta da böyle motor iyice isinana kadar gaz kapalı kullan sonra gaza geç sıkıntı olmaz

4. eserbaba

eserbaba SCW Üyesi

800
    499
    63
    dün akşam motoru iyice ısıttım. gaza geçirdim ama gaz yemiyo. pazarı beklicem bi bakalım. alışveriş merkezinin otoparkında kalsın bi süre.inşaallah beyni yakmamışızdır.

5. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.797
    5.626
    113
    Zannetmiyorum arkadaşım beyinin yandığını havalar biraz düzelsin gaz taktirdigin ustaya götür kontrol etsin birde tank üzerinde basınç değerlerine bak

Bunu beğendi. eserbaba bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş