Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

AraÇ ariyorum tavsİyelerİnİz beklİyorum

ewet o kırmızı cuprayı çok eskiden beri takip ediyorum önce istanbuldaydı bi arkadasta batu veya batuhandı ismi 2011 ibiza cupramla takas yapar mısın diye aramıştım üste para verecektim takas yapmamıstı benim aracımla şimdi kütahyada galiba istanbuldaki arkadaş sattı fiyatı 59.900 tl ide 55.000 tlye çekti şimdi ise fiyatı 60.000 tl.

cupra diyen arkadaşlarıma seseleniyorum :D bana bi tane makyajlı stokh bi cupra bulun :D

Btu u ya 55 teklif ver bakalim ne olacak ??Makyajli stock bi ilan vardi 70 bin olmasi lazim ama isin komigidr zaten sifiri 67 bin liraya satiliyordu ama dogus artik getirmiyo diye biliyorum.. Benim fikrim makyajsiz alman RC cupra var oda iyi bi emek harcanmis araba

2011 makyajlı leon cupra var bi tane 7.000 kmde 65.000 tl yazıodu 63.000 e bırakmıstı. aracın ilanını kaldırdı ama no'su var bende benim en çok hoşuma gideni araç stokh ve 7.000 kmdeydi. Aracı modifiye yapacaktı ama ne yaptı bilmiyorum. Daha araç almak için 1 kadar zamanım var üniversitede derslerim bitti 1 ay tatil araca ihtiyacım yok şu anda kaça alsam ii bu 2011 beyaz sunroofsuz 7.000kmdeki aracı?

o paraya boş bmw almak cok mantıksız. tek tercihin cam tavanlı scirocco olmalı bnce..

passat derdim ama passatı ilerleyen yaşlarında alırsın şimdilik cupra bence çok iyi olur

ben mi anlamadım? satılana ve aday modellere bakıyorum, neden sattınız?

ben mi anlamadım? satılana ve aday modellere bakıyorum, neden sattınız?
ibiza cupramı aslında tek kapı olduğu için sattım sciroccoda tek kapı ve herkezde olduğu için pek kafama yatmıyor. cupradan da yavaş bi araca binmek istemiyorum. 1.18 ile makyajlı cupra arasındayım.

Geri
Üst Alt