Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arac alcam yorumlarınız.

rockinrock

Kayıtlı Üye
fiat stilo sarı 2 kapılı 2005 model alıcam yorumlarınız ne olur

Şuan bile kullanıyor arkadaşım tavsiye ederim.. ama arabadan beklenti nedir ? ne için istiyorsun ?

Şuan bile kullanıyor arkadaşım tavsiye ederim.. ama arabadan beklenti nedir ? ne için istiyorsun ?
özel bir istek falan yok sadece gördüm beğendim bir müddet kullanmak istiyorum. leonu nasıl beğenip aldıysam onuda beğendim alayım diyorum değişiklik olsun yoksa bir beklentim aractan tabiki yok hız yapsın az yaksın ucsun kacsın gibisinden :)

ahhh Mesudum ahhh, ne desem şimdi sana... Git leon al yine :D:D:D birde 2003 civarı S40 volvolara bak da bari bişeye benzesin stilo da neymiş yahu:D

Abi bide duydugum kadarıyla ınanılmaz benzin yakan bir aracı alırken aklında bulunsun :eek:key:

sarı üstü cam tavanlı bir abimde vardı beyin arızası yüzünden servisin tavsiyesi sat bu aracı ne verirlerse üçüne beşine bakma dediler..araç güzel görünüyo ama sorunlusu denk geldimi fena:confused: nacizhane tavsiye

Geri
Üst Alt