Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arac alcam yorumlarınız.

sunduğu donanım ve kalitesi oldukça iyi özellikle o fiyata alınabilecek bir araç yakıtı biraz fazladır ama lpg ile makul seviylere indirilebilir öyle son sahibi falanda olmazsın merak etme her malın bir alıcısı vardır ben rover sattıysam fiat mutlaka satılır :) keyifli güzel bir araç uygun fiyata almak önemli

yakıtı biraz fazladır diyoruzda leonda kmde 500lira yakıyorum 1.6 motorda. yakıtın daha fazla olma imkanı yok bence ki lpg taktırcam stilo alırsam. artı satamassın olayına ben aldırış etmiyorum cünkü en kötü 2binlira altına veririm hemen gider arac. araba satarken 3e5e bakmam

Beyinleri sorunludur, nedense durmadan kendi kendini siler, çekici ile servise gider ve yüklenir, bilhassa hava filtre kabini yolda kendiliğinden aşağı düşme huyundadır, alçak değildir ama mesela rampa inip düz yola çıkarken radyatör altını yere sürter (sanırım salınımdan) bu da radyatörü tutan tırnaklarda çatlamaya ve su kaçırmasına sebep olur, motor sesi iyidir, açık hava filtresi+el yapımı egzos ile ferrari gibi ses alınır. Motor elektronik parçaları çok pahalıdır, elektrik tesisatına el değişmiş ise içine korozyon işlemeye başlar. İç plastik aksam tırnakları hassastır, içerden kırılmışsa gacırtılar başlar, teyp vs. düğmelerinde soyulmaya sıkça rastlanır.

Geri
Üst Alt