Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arac alcam yorumlarınız.

eğer temizi denk gelirse alınır.benimde beğendiğim bir araç. inanılmaz donanımlı. arabada yok yok.

Onu alıcağına eski kasa Bravo al hgt motor 140 bg..Felaket gidiyo ama yakıtıda öyle..:D

benim eski araçlarımdan bir tanesi Citroen C2 VTS de alabilirsin. çok keyifli bir araçtır.

Ben şahsen fiat düşünmem başka marka düşün Mesut.... illa seat olmasın vw olsun audi olsun skoda olsun ama fiat olmasın...

bende almazdım stilo çok masraflı bi araç hemde son sahibi olursun gibime geliyo:) kimse fazla yanaşmıyo o arabalara

markaya yorum yapmicam ama alman olsun ne olursa olsun...

Son sahibi olunur, diğer bir değiş ile nufus kütüğüne işletilir :D

fiat marka olarak takıntısı olanların yorumları önemli değil benim icin aracı tanıyan bilenlerin yorumları önemli sadece stilo hakkında bilgisi olanlar varmıdır diye yorum istedim.

bır donem 4 kapılı sky dome denılıyor galıba cam tavanlısını arkadasım aldı ve bol bol kullandım !! ıc kalıte olarak ınanılmaz kalıtelı bır arac sankı fıat degılde baska bır marka uretmıs gıbı dıreksıyonun modları var yumusaklık sertlık ayarlanıyor motor performansı ıyı kotu arası bı sey cam tavan acılırken acılıyor ama kapanırken arada sıkısıyor gerı acılıyor bu bır cogunda varmış lpg olarak ta her marka uymuyor arac stop edebılıyor bence alınacak bır arac ancak fıyatı öldürülerek alınacak bır arac pıyasası 19 sa 16 17 ya alacaksın sonra satacagın zaman yıne 16 cekecek sın kı hemen satılsın bu arada kadıfe koltukları benım cok hosuma gıttı nedense almanlar artık hasır husur naylon döşeme koltuktan baska koltuk vermıyorlar vatandaşa :(

saol kıvanc cok güzel marka takıntısı olmadan yorumladın. böyle yorumlar lazım bilgi sahibi olmak istiyorsak.

Geri
Üst Alt