Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arac alacaklar dikkat..

Uyarın için Teşekkürler dostum

Böylesine ne denir ki.. 21.000km düşürmesindeki amaç illaki şeref dışı bir şey yapmak içinmi acaba!!

Eee yani 20.000 indirmiş ne olmuş :confused: ha 150 ha 170 çok mu farklı km'ler... kar mı edecek aklıca.. yazık ...

20bin km düşürse ne olur düşürmese ne olur adam 20bin km düşürünce ne kadar kar etcek ki ?
Ne kadar satmıştınız acaba ne kadar kar etcek merak ettim

Amacı psikolojik eşiğin altına indirmek... Araçta 50.000, 100.000, 160.000 ve 200.000 psikolojik eşikler ne yazık ki... Aramalarda en çok bu km'ler sınır olur çünkü...

20bin km düşürse ne olur düşürmese ne olur adam 20bin km düşürünce ne kadar kar etcek ki ?
Ne kadar satmıştınız acaba ne kadar kar etcek merak ettim

ben isin o kisminda degilim, benim acil satmam gerekiyordu 3une 5ine bakmadan vermistim, yanlis yalan olmasinda 16500 gibi bir rakamdi galiba

Geri
Üst Alt