Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracından sıkılanlar

Valla arkadaşlar illaha leon olmayabilir.ayrıca üstüne fark verip sıfır araç da alabilirim.durumum müsait.ama maksat değişiklik olsun.bu sefer de böyle olsun istiyorum.birde şu +1 falan ne oluyo ki bi anlasak.

Yok cezmi bey hiç bi problem yok çok şükür.ilk aldığımda yolda kaldım bilen bilir.leon öldü diye konu açmıştım.boğaz kelebeğinin pim uçlarında sorun olmuş değişti kurtulduk.şuan deli gibi.benim ki öylesine isteyenle kısmi zamanlı takas falan da olur.1-2 ay değişiriz bi arkadaşla tadına bakarız sonra geri veririz.falan filan.tamamen can sıkıntısı benim ki.

sevgili oğuzhan sende mutlaka bilirsin ki biz,at-avrat-silah verilmez diyerek dünyayı fethetmiş bir ecdadın nesliyiz..kimsenin öyle arabasını 2-3 aylığına değişeceğini zannetmem.. ben ise asla:)

bence sende aracına görsel anlamda eklentiler yaparak bağınızı tazeleyebilirsin..

amin amin...bende yazarken gülmüştüm birmukabele..
iknci paragraftaki önerimi yaban atma bence:eek:key:

Hocam Arkadaşlar haklı :) Sen monoton bir ilişki içine girmişsin arabanla, macera arıyorsun yeni denizlere yelken açmak istiyorsun...
O yüzden müzik setinden başlamanı ufak ufak değişimlerle heyecanını körüklemeni tavsiye ederim... :D

Arkadaşlar burada bu işi yapan bi kaç yer var.geçen hafta gittim.fly audıo marka ile çalışıyormuş.valla geri vites kamerası falan herşey dahil 2000 tl dedi.başka işlemler içinde fiyat aldım ama bu marka nedir bilmiyorum.aslında başka marka da bilmiyorum ya :)
forumda herkeste bir rcd510 telaşı var tek bildiğim bu...ne dersiniz 2000 tl ye iyi midir?

Geri
Üst Alt