Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracında KUMHO KU31 ECSTA Kullanan Varmı?

ULU

Kayıtlı Üye
Dostlarım, lastikleri KUMHO KU31 ECSTA ile değiştirmek isteiyorum, aranızda bu marka modeli kullanan varsa yorum yazarsa sevinirim?

ku31-ecsta-spt-20555-r16-91v-yaz-lastigi-z.jpg

225-40-r18-88w-kumho-ecsta.jpg

Tavsiye edermisiniz?

Murat ım o lastik 2010 2011 de filan bayağı tutuluyordu ancak bu aralar esamesi yok... Adam gibi bir lastik arıyorsan michelin yada conti derim... uygun bi şey arıyorsan petlas dene derim...

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
Abi ben kullanıyorum bunları biraz geç isiniyo ama ısındı mi yol tutuşu mükemmel 2 yıldır kullanıyorum daha ne sert firende kaydı nede abs yi devreye soktu hemen duruyo ben çok memnunum lastiklerden @muratgunay

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
sumo güreşcisi adı gibi ne o öle :) mişelen alpinden şaşmıcan hacım ben başkasını tanımam

Abiler bende lastik değiştiricem
Bayadır araştırıyorum pirelli pzero 225-40-18
Kanat getirdim ses desibel ve yol tutuş kalitesi olarak baya da iyimiş
Fikirleriniz önemli düşüncelerinizi ve bilginizi alırsam iyi olucak

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bişey daha var lastikleri hava yerine nitrojenle kullanmak mı ?
Daha iyi olur

Sent from my iPhone using Tapatalk

carina da iki takım kullandım, aynı modelin 205*40*17 84Y ve 205 45 17 88W ebatlarını, 205 40 17 konfor hariç her yönden çok iyi iken 205 45 17 konfor iyi fakat yol tutuşu ve ıslak zeminde tutunmada başarılı değildi, yanlız dikkat edilmesi gereken 3 yıl geçtikten sonra diş derinliğine bakılmaksızın değiştirilmesi gerekiyor. ucuz diye tercih ediyoruz ama iyi lastikler daha uzun süre dayanıyor, tabi bir yerlere çarpıp yada çukurlara girip balon yapacağını hesaba katmazsak :)
ek olarak nitrojende çok fazla ısı değişimi olmadığından lastiklerin daha yumuşak olacağı söylenir havası durduk yere azalmaz ama soğuk lastikte pek yol tutmaz açıkçası

Geri
Üst Alt