Aracın torpido konsolundaki ses.. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Aracın torpido konsolundaki ses..

silentstorm61

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar;

Arabamın torpidosunun sol tarafında cama yakın kısmında kasislerden geçerken cik cik bir ses çıkıyor özellikle araba soğukken, ısındığı zaman araba sesi kesiyor, yani kaloriferden dolayı torpidonun ısınmasından bahsediyorum, bu neden olabilir daha önce böyle bir olay başına gelen varmı?

RD38

Kayıtlı Üye
sanırım ön göğüsten kasise girince aracın kasılmasına istinaden gelen bir ses doğrumudur.
kış ayı olması nedeniyle sertleşen malzemenin birbirine sürtünmesiyle gelen sestir diye tahmin ediyorum.

dgkndmrr

Kayıtlı Üye
ben de sabahları araba soğukken tık tık tık tık diye bir sesi duyuyorum acaba aynı sesten mi müzdaripiz?

sturdy81

Kayıtlı Üye
ön göğüs hava soğukken plastik parçaların birleşim yerlerinden çıkan gıcırtılar bende de var, sanırım onlara bişey yapamıyoruz ama torpido kapağının gevşek olmasından çıkan tıkır tıkır sesleri içlerde sağda ve solda lastik tamponlara ufak bi ayarla, kapağın tam oturtulmasını sağlayarak sesleri kestirdim

uğurköse

Kayıtlı Üye
okdrada sukret bence kardesım benm aracın heryerınden o seslerden gelıyo malum kıs aylarındayız