Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracın cok yakmasının nedenleri

valla daha en çok yardırmamda bile 9lt yaktıgını görmedim.

Bu arada benim litre hesapları hep gerçek değerler. Yani depo boşken 20 veya yeni zamlardan sonra 30TL'lik alıp tekrar depoyu boşaltana kadar yaptıgım yol.

Sizin bilgisayarları hesaplayın kesin yuzde 10 az yaktıgınızı gösterir :)

yol bilgisayarı neden yanlış göstersin ki yavru. ??

çok normal yenı gelen zamlarla.benım araba da 100 bg 50 mılyonla 160 km yaptım. sonunda tup taktırmaya karar verdım. bır hafta ıcınde taktırıp arabama doya doya gaz verecem...

---------- Post added at 23:31 ---------- Previous post was at 23:29 ----------

yol bılgısayarı ortalama olarak km verıyor 5 km gıdıyorsun 10 km bırden dusuyor gaza yuklenınce..

walla bende şikayetçiyim bu benzin konusunda, sanırım yakın zamanda bi revizyon gelecek. küçük revizyon filtre nano v.s. gibi ama büyük revizyon ucuz yollu bi tsi olmalı daham mantıklı olur.

walla bende şikayetçiyim bu benzin konusunda, sanırım yakın zamanda bi revizyon gelecek. küçük revizyon filtre nano v.s. gibi ama büyük revizyon ucuz yollu bi tsi olmalı daham mantıklı olur.

yazın sonunda değiştiririz abim arabanı hayırlısıyla..

kardeşim ben şehir içi ortalama 50 tl benzinle 175 km yol yapıyorum ki baya yüksekte oturuyorum bence kesinlikle sürüşle alakalı bi durum

arkadaşlar benzin ışığı yandıktan sonra ne kadar km yapıyor 2010 seat ibiza 1.4 bilgisi olan varsa yazsın...

arkadaşlar benzin ışığı yandıktan sonra ne kadar km yapıyor 2010 seat ibiza 1.4 bilgisi olan varsa yazsın...

Tahminim 70km civarı gider. Ancak ışık yandıktan sonra aracı kullanmanınız tavsiye etmem. Mesela aracın yarım depo çizgisini, ya da çeyrek depo çizgisini kendinize boş depo gibi referans alın. Yarıma ya da Çeyreğe her geldiğinde tekrar benzin alın. Bu aracın yakıt elemanlarının uzun ömürlü olması açısından önemlidir.

Sabah Adatepe evden çıkarken 10km menzil gösteriyordu. Boğaz köprüsüne geldiğimde menzil 0 gösteriyordu. E-5 üzerindeki benzincileri hep kaçırdım ve florya sapağından sonraki opete kadar geldim. tam rakam değil ama 0 menzil gösterdikten sonra 20km kadar gitmiş olduğumu varsayabiliriz tsi leon ile. dolu depo ile şehir içi 700kmyi yine geçebildim, sevdim ben bu arabayı.

Geri
Üst Alt