Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aracın altında yırtılan bu parça nedir?

ceycey11

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bugün eşim farketti nasıl olmuş ne zaman olmuş bilmiyorum ama yırtılmış sensörlerde bişey yok herhengibir sıkıntıda yok ama servislik bir durum mudur ne yapmak gerekir? eklenti olarak biraz fazla geldi tiny den yükledim bende...

fotodan cok bsy anlasılmıyor braz daha ayrıntılı olsaydı keske

sol kısımdadaki o parça saçın üzerindeki gri kaplamamı o sarkan çünkü orda üstü gri kaplı saç var.

servise girdiğimdede vardı bu ben seri no vs yazılı kağıtlardan sanıyorum eskiden bugün farkettim deri benzeri bişey olduğunu resimde solda gibi görünüyor ama tam ortada yani tepeden bakıldığında burada

diğer resimler

10oratf.jpg

URL]

xljswk.jpg

13686.jpg

o sanırım dizel araçlara özgü bi kaplama olsa gerek, sürekli benzinli araç kullandığımdan dizelleri pek çözemiyorum :)

Altını sürtmeden kaynaklı yırtılma gibi duruyor ama o yırtılan şey ne çözemedim ben..:eek:

Geri
Üst Alt