Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracın Şanzıman Oranıyla Oynama?

yardımlarınız ve fikirleriniz için teşekkür ediyorum ama hani ben çok vites değiştirmekten ziyade gaza basıp yüksek vitese almayı düşünüyorum bunun bana fazla yaktıracağını sanmıyorum ben ibizayı örnek olarak verdim ibizada böyle bişi yapmam zaten ileride düşünüyorum ama kafamda bi fikir oluşsun istedim tekrar teşekkürler

bende bişeyler yazayım aklımın erdiğince..yeni tklj.araçların yapısını pek bilmesemde defransiyelin içinde ayna mahruti dişlisini kalınlaştırıp (içindeki oranları bilmiyorum)hızlanmayı düşürüp tork yükseltebilirsin.böylece düz yolda çok kısa zamanda yüksek vitese çıkıp düşük süratte yol alırsın diye düşünüyorum.tabii yapılacaksa çok iyi yazılıp çizilmesi gerekir.

bende bişeyler yazayım aklımın erdiğince..yeni tklj.araçların yapısını pek bilmesemde defransiyelin içinde ayna mahruti dişlisini kalınlaştırıp (içindeki oranları bilmiyorum)hızlanmayı düşürüp tork yükseltebilirsin.böylece düz yolda çok kısa zamanda yüksek vitese çıkıp düşük süratte yol alırsın diye düşünüyorum.tabii yapılacaksa çok iyi yazılıp çizilmesi gerekir.

ayna mahrutisi son dişli zaten cezmi abi. Kalınlaşınca biraz daha kısalıyor ama çok büyük bi hızlanma oluşmuyor maalesef. Güç istenirse 1.2 tsı'da yazılım yapılır. Daha fazla istedirse, downpipe + egsoz + filtre + yazılım kombinasyonu :)

Benim araç filtre + orta düz boru ile 111hp 188nm çıkmıştı dyno'da. Son susturucu taktım ekstra olarak. Eğer satmazsam, downpipe + yazılım sırada :)

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
tekrara tesekkur ederım bılgılerınızı paylastıgınız ıcın. Benım amacım aslında sadece tork almak dıger seyler tork almanın yan etkılerı ve hanı olsa ıyı olur gıbı seylerden :D

tekrara tesekkur ederım bılgılerınızı paylastıgınız ıcın. Benım amacım aslında sadece tork almak dıger seyler tork almanın yan etkılerı ve hanı olsa ıyı olur gıbı seylerden :D

Şanzımanı boşver o zaman Alper :) Soft bir yazılımla 210-220nm tork'a ulaşıyor araç ;) kafi mi sence? normal kullanımda da bi zararı yok yazılımın ;)

bence de yazılımla 123 beygir ve 210 torka çıkarsın az da yakar...
/(çok yakar demeden önce bi araştırın:)))

bence de yazılımla 123 beygir ve 210 torka çıkarsın az da yakar...
/(çok yakar demeden önce bi araştırın:)))

Sakin kullanımda torkun etkisiyle daha az gaza basılacağı için, daha az yakar. Ancak gaza basınca da daha çok yakacağı aşikar. :) +21 hp verilebileceğini söylemişti barbaros, biraz daha zorlayarak +26hp ye çıkılabilir diye düşünüyorum. Eğer aracı değiştirmezsem yazılım konusunda bilgi veririm zaten sizlere

Sakin kullanımda torkun etkisiyle daha az gaza basılacağı için, daha az yakar. Ancak gaza basınca da daha çok yakacağı aşikar. :) +21 hp verilebileceğini söylemişti barbaros, biraz daha zorlayarak +26hp ye çıkılabilir diye düşünüyorum. Eğer aracı değiştirmezsem yazılım konusunda bilgi veririm zaten sizlere

dün sorduğumda 30 diyordu.neyse bakıcam artık yazılıma

Geri
Üst Alt