Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracınızdaki ezik göçük vs düzeltilmesi

Z

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aracınızda oluşan ezik göçük darbe vs için uygulama yapan istanbul maslakta bir yer buldum yaptığı işçilikleri yakından gördüm yarın gidip yerinde tekrar dikkatlice inceleyeceğim ön kapıda olan bir yeri yaptırmayı düşünüyorum boyası zarar görmesin aracım orjinal kalsın diyenler için iyi bir fırsat olacağını düşündüğüm için konuyu açtım yarın olumlu olumsuz yorumları buradan açıklarım ilgilenler için önemli olabilir

abı tavanda yapabılıyorlar mı bırde bızım leonlarda camurluk ustundekı o cızgıde duzeltme yapabılıyorlar mı bu ıkı sorumu sorma sansın var mı boyasız oluyorsa sende tavsıye edıyorsan 2 arkadasımı gonderebılırım onlara

tavandaki dolu göçükleri yapıldığını gördüm hatta büyük hasarlı göçükleri bile yapmış adamlar ve hiç belli olmuyor sıfır gibi
kuşaklar sıkıntılı olur ömer biliyorsun ama onunda yapıldığını gördüm şimdilik iyi görünüyor ama yarın kesin cevabı veririm benden haber bekleyin

ayrıca ihtiyacı olanlar bu konuya yazsın ona göre adamlarla konuşacağım sitemiz için belki kolaylık sağlayabilirim yarın detaylı konuşurum

Zafer abim göçükleri boyasız içerden düzeltmek için max. 2-3cm. çapında olması gerekiyomuş Auto King'den bi eleman öyle söylemişti..tavan kaput vs. kolay ama direklerde düzeltme yapamıyolarmış mesela..

Zafer abim göçükleri boyasız içerden düzeltmek için max. 2-3cm. çapında olması gerekiyomuş Auto King'den bi eleman öyle söylemişti..tavan kaput vs. kolay ama direklerde düzeltme yapamıyolarmış mesela..

yiğidim varya sinirlenmeyeyim diyorum ama şimdi o elemana bişey söylerdim ama ayıp olur ağzı olan konuşuyor yahu yapamam beceremem demiyorda olmaz diyor
benim gözümle gördüğüm yapılan kaç tane tavan kaput direk sayayım sana onlar eskiden di şimdi yeterki boyası dökülmeden hasar almış yer göster 1 saat sonra git al arabanı ..

Zafer abim benim tavana apartmandan bi mandal tarzı bişi düşmüş galiba zamanında..orayı yaptırabilirim..
canımı çok sıkmıyo yoksa düzelttirip komple boyatırdım tavanı.. :D :D

bi soru abim..
bu onarım kaskoların "mini onarım" kapsamına giriyo mu. ??

bende yıllardır bostancı sanayideki ustama yaptırıyorum onlar yağlı çekiç kullanıyorlar fakat boya bozulmadan tekrar eski haline getiriyorlar

Zafer abim benim tavana apartmandan bi mandal tarzı bişi düşmüş galiba zamanında..orayı yaptırabilirim..
canımı çok sıkmıyo yoksa düzelttirip komple boyatırdım tavanı.. :D :D

bi soru abim..
bu onarım kaskoların "mini onarım" kapsamına giriyo mu. ??

hallettiririz yiğidime , yarın hepsini konuşurum hem girse nolur girmese nolur yiğidime bak yaw sorun değil o

bende yıllardır bostancı sanayideki ustama yaptırıyorum onlar yağlı çekiç kullanıyorlar fakat boya bozulmadan tekrar eski haline getiriyorlar

mehmedim yağlı çekiç nerdeyse benim yaşımda çok iyi biirim o işi eski usul o
hem şimdiki alet edavat ile yapılan teknikler kadar hatasız olmuyor nede olsa iz bırakıyor

benim araçtada var ezik bir kaçtene zafer abim bakmakta fayda var

ellerine emegine sağlık dostum...sen onay verdikten sonra gerekirse firmanın ismini sabitleriz sitede

Geri
Üst Alt