Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracınız Su Yaksın İstermisiniz? HİDROGAZ

valla bi kaç yaptıran görsek :D lpg taKmaktan çok çok iyi fikir devlet bunu görünce suya da zam yapar içiceğimiz suyuda içemeyiz...:(

Ruhsata işletmek gerekiyor mu bunu? Gerekmiyorsa kobay getireyim?

valla bi kaç yaptıran görsek :D lpg taKmaktan çok çok iyi fikir devlet bunu görünce suya da zam yapar içiceğimiz suyuda içemeyiz...:(

puhahapuhahapuhaha

varol abi ben 750 ye buldum istanbulda :) kim kobay olmak ister..

o da o fiyatlardaydı..adamların websitesi var hatta bizim forumda linki verilmişti sitenin daha önce..
bende araba yok olsa kobay olurum..adam patent almaya çalışıyor..şu an

yaptıracaklar, araştırıp elini çabık tutsun bence..yaygınlaşırsa vergi gelir, bişey olur..illa bir zorluk çıkarırlar..

arabayı benzınden ucuz sekılde sadece methanolle yurutursunuz ve performans olarak da cok yuksek gucler alınabılır ama detonasyon ne derece olur onu da goze almak lazım,bu sıstemdede satıs polıtıkasından cok ınce ayarına bakmak lazım yoksa kulaga tabıkı de cok guzel gelıyor

gazla çalışan yapsınlar ben bütün gün bizim alt komuşu HIDIR amcayı gezdiririm arka koltukta bir sonda iş biter :) HIDIRoGAZ

Geri
Üst Alt