Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracınızın Altı yere sürterse buyurun çözüm

GRKMSRGL

Kayıtlı Üye
Dün BurakK arkadaşımıza silifkeden bir Cordoba aldık hatırlarsınız... Aracı expertiz yaptırdıktan sonra 80 km falan notere kadar ben kullandım araçta GÖKHAN33 de vardı 5 kişiydik ona rağmen lastikler kütür kütür vuruyordu sahibine sordum kaç hava var lastiklerde diye adamın cevabı şuydu ya benim otoparka girişte altı değiyor diye 45-50 arası hava bastım artık değmiyor dedi:) o sözün ardından hala gülüyoruz ve dolayısıyla 38bin kmdeki aracın lastikler bitik durumda:)

usta ama olmazki yaa... :)
sürtme lafını görünce hehh dedim SCW olarak bunada çözüm bulduk sonunda:)
espri olduğunu öğrenince bi an hayal kırıklığı oldu olmadı değil ama sonrasında mevzuya baya bi güldüm:)

Aracın altı dediği karter koruması oda çok sorun yaratan birşey değil zaten motorun konumu yüksek ki ne olursa olsun lastik basınçlarını abartacak kadar çok basmak büyük risk yani.Allah korumuş.

xx

Geri
Üst Alt