Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracımdaki siyah plastik kısımların boyanması hakkında ???

dgkndmrr

Kayıtlı Üye
arkadaşlar öncelikle herkese iyi pazarlar,iyi eglenmeler,gezmeler ve tozmalar :)) dün arabadan inerken biirşey dikkatimi çekti camların arasındaki plastik siyah kısımla biraz rengi solmuş gördüm bunu daha siyah yeni bir şekle sokmak için ne yapmam gerekir ? bunun özel bir ilacımı vardır yoksa biryere mi götürmem gerekir . arabanın dışındaki camların arasındaki siyah plastik yerler ve içindeki kapı kollarının oldugu yerler. sizden bilgi bekliyorum teşekkür ederim

boya tavsiye etmem.. ama nasıl olur o konuda da bilgim yok.. verim alacağını zannetmiyorum yinede

boya ile yapılmasını bende uygun görmüyorum tabiki ama daha farklı bir ürün olabileceğini düşündüm ki böyle bir üründe eminim ki vardır bu konuyla ilgili bilgi sahibi arkadaşların yazmasnı bekliyorum ..

bitane honda accordda görmüştüm karbon kaplatmış o bölgeleri .Kaplama yapılıyorsa olabir

Boya atmadan once bi ilac surulup boya atiliyor cokta guzrl duruyor yeterki usta ugrasmak istesin

Aynı olur herhalde bi kaplamacıya göster boyatmak istemiyorsan

plasti-dip diye bir ürün var işini görürmü bilmiyorum bir araştır.

Bu plasti dip ne kadar guzel birseymis boyle. Bayadir videolari seyrettim boya boya begenmedin sök gitsin. Nerde buluruz bu ürünleri acaba bilen varmi

Geri
Üst Alt