• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Aracımda yanan gösterge lambalrı

Bendeburadayım

Kayıtlı Üye
İsim
Muhsin KOCA
Nereden
İstanbul
Araç
İbiza 1.2 TSI Style
Aracınız start stoplu ise akünüzü kontrol ettirmenizi tavsiye ederim.

faw13

Kayıtlı Üye
İsim
Gökberk
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.4 TSI FR
abs sensörlerini kontrol ettirip gerekirse temizlettirin, benzer bir durum benim de başıma gelmişti 80km yi geçince araç aynı şekil bir sürü arıza veriyordu. Sol arka abs sensörünün içine çamur kaçtığı için hız bilgisi alamayınca kendini korumaya alıyormuş araç.

ahmet6187

Kayıtlı Üye
İsim
ahmet çebi
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.6 TDI CR Style
abs sensörlerini kontrol ettirip gerekirse temizlettirin, benzer bir durum benim de başıma gelmişti 80km yi geçince araç aynı şekil bir sürü arıza veriyordu. Sol arka abs sensörünün içine çamur kaçtığı için hız bilgisi alamayınca kendini korumaya alıyormuş araç.
Bi şey daha sorayım size ben bilgisiyara bsğlattığımda hata gözükmüyordu siz de hata var mıydı

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

faw13

Kayıtlı Üye
İsim
Gökberk
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.4 TSI FR
sensör arızası veriyordu ama yetkili serviste bağlandı. Bağlandığında hata ışıkları yanmıyorsa hatayı siliyor olabilir.

yenileoncu

Kayıtlı Üye
İsim
New
Nereden
Ankara
Araç
Leon 1.6 TDI CR Style
Servis arıza bulamadı uzun yolda çok tekrarlıyor ve can sıkıyor bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. Resimler altta tüm lambaların yanması 1-2 saniye en son kalan direksiyon lambası da 30 saniye sürüyorEkli dosyayı görüntüle 19941Ekli dosyayı görüntüle 19942

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Aynı sorunu bende yaşadım. Tizin yolda başıma TL’si. Bununla ilgili konuda açtım. Aküyü değiştirdikten sonra hamdolsun böyle bir ikaz vermedi.

yenileoncu

Kayıtlı Üye
İsim
New
Nereden
Ankara
Araç
Leon 1.6 TDI CR Style
Aynı sorunu bende yaşadım. Uzun yolda başıma geldi. Aküyü değiştirdim. Sıfır akü taktım. Hamdolsun bir daha yanmadı.

Üst Alt