Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracıma yaptırmak istediklerim hakkında araştırma.

OkanKibar

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar 1.6 TDI CR STYLE aracım var manuel vites aracıma ön cam hariç film,arkaya orjinal park sensörü,spoiler,ön lip, ve boya koruma yaptırmak istiyorum
-Camlar'a film sonax'dan ASWF 370 lira.
-maltepe ender elektronikten 1100 liraya park sensörü ekrana yansımalı.
- spoiler ve lip tahminimce 250-300 TL tutar
- Boya koruma olarakta bir fikrim yok sizlerden tavsiye bekliyorum.? Fiyatlar hakkında'da yorumlarınızı bekliyorum.+ difüzor ve çift egzoz çıkış.

Son düzenleme:
cam filmini llumar oneririm.afm sirinevler de kampanya fiyati 250₺.fakat hala gecerli mi bilmiyorum.isclik ve film kalitesi gercekten iyi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

cam filmini llumar oneririm.afm sirinevler de kampanya fiyati 250₺.fakat hala gecerli mi bilmiyorum.isclik ve film kalitesi gercekten iyi.

Sent from my iPhone using Tapatalk
llumar cidden bayağı iyi bir cam filmi imiş zaten bende llumar yaptırmayı düşünşyordum. Ama sonax sahibi arkadaşım olduğu için onu kırmak istemiyorum.

1100 tl park sensörü çok yahu

Orjinal wv ürünü park sensörü olduğu için optik bunlar. Araştrıdım fiyatlar üç aşağı beş yukarı böyle yani. @ULU

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
Orjinal wv ürünü park sensörü olduğu için optik bunlar. Araştrıdım fiyatlar üç aşağı beş yukarı böyle yani. @ULU
Orjinalse bisi diyemem, orjinal iyidir, o fiyatlara ekran ve sensor birlikte montaj olabilir, o yüzden çok yazdim, para senin keyif senin hangisini kullanırsan hayrini gör.

PTT İstanbul Şubesinden İadeli Taahhütlü olarak gönderildi.

Hayrını göreceğim inşallah. Birader daha yeni kullanmayı öpretiyorum geçen vurdu arkayı hemen takılması gerekiyor.:)

Ender elektronikte yaptirdigin her seye guvenebilirsin. Fiyatlar uygun. Lip 120 lira civarinda. Difizorde 150 civarinda. Boya koruma cok onermiyorum. Onun yerine araci seffaf kaplatsan daha mantikli gibi geliyor. Ama siz daha iyi bilirsiniz :) spoiler icin biraz arastirman gerek. Fiyati 350 lira gecmemesi lazim. Cam film icinde isciligi iyi olan yeri tercih edersiniz. Egsoz icin bir sey soyleyemiyorum.

@Okaaan evet ender elektronikte yaptırmayı düşünüyorum.verdiğiniz fiyatlar benim düşündüğüm fiyatlara yakın fiyatlar.Yani arabayı sıfır alıyorsun sonra etrfra görüyoruz adamlar yapmış gerçekten bizde heveslemiyoruz hep masraf valla

Geri
Üst Alt