Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracıma vurup kaçtılar..

Öncelikle geçmiş olsun. Durumun hukuki boyutu nasil olur bilmiyorum ama kaskocuyla bir görüşün. Kasko şirketinin avukatları misliyle karşı tarafın sigortasından alırlar bu durumu. Birde karşisi tarafin aracı baglanacak ve ehliyeti alinacak.

geçmiş olsun. kaçtığına göre belki de sarhoştu. keşke polisimiz biraz daha azimli olsaydıda o an bulsaydı adamı. arabanın kaskosu olacağını sanmam belki de sigortası bile yoktur kaçtığına göre...
aracı bulduğunuzda dikkat ettiniz mi size vurduğu kısımda ezik çökük yada sizin aracın boyası felan varmıydı. sonuçta buda bir delil olurdu sizin için...

Geçmiş olsun...Kaçtığına göre kesin evrakları eksiktir onun...Yani sgortası v.s olmayabilir..Hukuki süreç çok uzun sürer.Bence sen kendi cebinden öde,kaskon bozulmasın...Arka kapı iyi gibi ama ön kapının boyası kalkmış gibi duruyor resimde...Bence boyasız ayar çekilmez o kapıya...Yetkili servise gitme,kapıyı değişim derler kesin...

Geçmiş olsun allah beterinden saklasın vuran adam degilmiş ...............

Seçgin muhtemelen o arabanın sigortasıda yoktur. mahkeme kararı seni haklı bulacak adamın zararı karşılaması istenecek. ama adam senin arabaya vurup kaçmış bir tip. mahkeme kararına uyarmı o da muamma. bence sen cebinden yaptır arabayı sonra adamın tutumuna göre hareket edersin

Öncelikle geçmiş olsun. Durumun hukuki boyutu nasil olur bilmiyorum ama kaskocuyla bir görüşün. Kasko şirketinin avukatları misliyle karşı tarafın sigortasından alırlar bu durumu. Birde karşisi tarafin aracı baglanacak ve ehliyeti alinacak.

geçmiş olsun. kaçtığına göre belki de sarhoştu. keşke polisimiz biraz daha azimli olsaydıda o an bulsaydı adamı. arabanın kaskosu olacağını sanmam belki de sigortası bile yoktur kaçtığına göre...
aracı bulduğunuzda dikkat ettiniz mi size vurduğu kısımda ezik çökük yada sizin aracın boyası felan varmıydı. sonuçta buda bir delil olurdu sizin için...

Geçmiş olsun...Kaçtığına göre kesin evrakları eksiktir onun...Yani sgortası v.s olmayabilir..Hukuki süreç çok uzun sürer.Bence sen kendi cebinden öde,kaskon bozulmasın...Arka kapı iyi gibi ama ön kapının boyası kalkmış gibi duruyor resimde...Bence boyasız ayar çekilmez o kapıya...Yetkili servise gitme,kapıyı değişim derler kesin...

Geçmiş olsun allah beterinden saklasın vuran adam degilmiş ...............

hepinize teşekkürler.bugün araştırmalarım sonucu araç 57 yaşında bir adamın üstüna kayıtlı.kaza anında direksiyonda o mu vardı bilmiyorum.aracın 2012 den beri sigortası yok.adresini de buldum yarın önce bi kaportacıya gidip bi fiyat alacağım sonra gidip adamla konuşacağım.ya uğraştırmadan hasarı karşıla ya da mahkemeyle halledeceğim ki zaten sigortanda yokmuş ordan da ceza yiyeceksin diyeceğim.

Bulduguna sevındım sigortası yok diye kaçmıştır anlaşıldı

Polisimiz ne iş yapıyor da sen tek başına gidip konuşacaksın adamla ?
Artık ülkede her şey olur oldu. Artık çoğu insan kafayı sıyırdı. Çoğu insan da silahlandı. ALLAH korusun her şey olabilir. Sükunetinizi bozmadan konuşun kişiyle derim ayrıca yalnız da gitmemenizi tavsiye ederim. Ne olur olmaz. Vurup kaçan adamdan her türlü şeyi beklerim. Belki de hiç kavga etmeden kendini acındırmaya bile kalkabilir :D o da olur.

Bulduguna sevındım sigortası yok diye kaçmıştır anlaşıldı

Polisimiz ne iş yapıyor da sen tek başına gidip konuşacaksın adamla ?
Artık ülkede her şey olur oldu. Artık çoğu insan kafayı sıyırdı. Çoğu insan da silahlandı. ALLAH korusun her şey olabilir. Sükunetinizi bozmadan konuşun kişiyle derim ayrıca yalnız da gitmemenizi tavsiye ederim. Ne olur olmaz. Vurup kaçan adamdan her türlü şeyi beklerim. Belki de hiç kavga etmeden kendini acındırmaya bile kalkabilir :D o da olur.

Adamı buldum konuştum kaçmadım ben vurduğumun farkında değilim demez mi.araç içi kameram vardı görüntüler mevcut,şahitte var,sigortanda yokmuş hasarımı karşılamazsan mahkemede sen zararlı çıkarsın dedim kabul etti.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Araç kamerasının faydaları bitanede ben alıcam gece görüşü varmı

Lafa bak farkında değilmiş :D Göz görmüyor kulaklar duymuyor neden araba sürüyorsun...

Geri
Üst Alt