Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aracıma verilen fiyat hk

bnde bır zamnlar aracı satıcakken vazgecmıstım daha sonra basıma olaylar geldı ona ragmen gene ıyı para veren cıktı gene vermedım cunku bılıyorumkı verdıgımde boyle donanımlı arac alamıycam bnce satmayın ama genede sız blırsınız afs lı xenon sanrouf 17 jant ozel tamponlar ozel koltuk otomatık far otomatık sılecek otomatık kararn dıkız aynası ve daha bır suru sayamıycagım ozellıkle bence bu ozellıklerde bır aracı kesınlıkle 45 mılyara alamazsınız bıraz uzun oldu ama acıklayıcı olsun ıstedım :D

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
güzel fiyat satma fikrin varsa sat ama alacağın aracıda kesinleştir sonra temiz araba arar durursun ):

Iyi fiyat sayılabilir aslında banda biri boyle bı teklifte. Bulunmuştu sonrasında ne alacağımi bilemediğim ıcın satmamistim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

aysonuna kadar vakit istedim. Biraz daha düşünmem gerek , dizel otomatik bişi lazım bana.

Alacağın araca bütçeye göre karar vermen yerinde olacaktır sonra pişman olmakta var :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

satarsan üzerine çok para koyman lazım topraam

Haklısın gültekin

fr full se sunruf bizenenon mercekli satarsan allah çarpar adamı çapraz gezerisn

sunroof ve deri koltuk yok , tam full sayılmaz yani. belki kurtarırız çapraz dan :)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

güzel fiyat satma fikrin varsa sat ama alacağın aracıda kesinleştir sonra temiz araba arar durursun ):

aysonuna kadar bişiler bakmam lazım

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

arkadaşlar dizel otomatik tavsiyerinizi bekliyorum fiyat olarak da 40-45 bin arası

Geri
Üst Alt