Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracıma Taktığım Turbo Boost Gauge , resimli vidyo'lu :)

suhad

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Merhaba;

Araştırmalarım sonucu resimlerde görünen ürünü yurt dışından getirttim. İncelemelerim sonucu ise aklımızda bir fikir parladı ve özel servis sahibi arkadaşımla beraber dedik bu ürünü stok tutacak şekilde yurt dışından ithal edelim, isteyenlere montajını çalıştırmasını adam gibi düzgün bir şekilde yapalım.

Yakın zamanda Atatürk Oto Sanayi Maslak'ta kendime ait bu tarz ürünlerden oluşan bir vitrinim olacak inşallah :)

Uzun lafın kısası aracıma bağlamış olduğum bu sistemi aşağıda paylaşıyorum.

Sistem Kapalı iken
84931275.jpg

Açılış anı peak değer gösterim ekranı
28522148.jpg

Hareketi beklediği an
44090788.jpg

Dışardan Görünüş
67942374.jpg

Montaj resmi ( Turbo borusunun artık motora girdiği andaki noktan biraz önce özel bir aparatla ana boruya montaj ettik - Resimde aşağıya bakan ince boru )
50184758.jpg

Açılış ve kapanış Vidyo Hareket vidyo

iyi günlerde kullanın.. :)

izledim iki videoyuda ışıklandırması güzelmiş güle güle kullan

çok güzel maliyeti ne oldu acaba bende düşünüyorum ama hala düşünmekle yetiniyorum:rolleyes:

Gule gule kullan yalnız bu konuya yatırım yapmadan once ıyı dusun tasın suha,4 seneye yakındır modıfıye ıslerı yapan b cok kısı ıle tanıstım ortam ıcınde bulundum ve hala bulunuyorum,swoosh getıren zaten maslakta RacerCorner Fatıh abı bulunmakta ,kı bu tarz saatlerı hem satan hemde montajını yapan yerler fazlasıyla var,tutulabılmek adına saat satmaktan fazlası olmalı benım fıkrım.Ayrıca artık cogu kısı ebayden alıs-verıs yapıp kendısı daha ucuza maal edıyor herseyı.mısal swoosh pıyasada ucuz oldugu ıcın en cok gıden saatlerden bırıdır ebay ılanı asagıda

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/SWOO...ptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories

Hocam şekil çok hoş ama bağışlayın bu gösterge işimize yararmı? veya ne kadar yarar? sadece salon süsü mü olacak yoksa :):)

Öncelikle iyi dileklerde bulunan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Gule gule kullan yalnız bu konuya yatırım yapmadan once ıyı dusun tasın suha,4 seneye yakındır modıfıye ıslerı yapan b cok kısı ıle tanıstım ortam ıcınde bulundum ve hala bulunuyorum,swoosh getıren zaten maslakta RacerCorner Fatıh abı bulunmakta ,kı bu tarz saatlerı hem satan hemde montajını yapan yerler fazlasıyla var,tutulabılmek adına saat satmaktan fazlası olmalı benım fıkrım.Ayrıca artık cogu kısı ebayden alıs-verıs yapıp kendısı daha ucuza maal edıyor herseyı.mısal swoosh pıyasada ucuz oldugu ıcın en cok gıden saatlerden bırıdır ebay ılanı asagıda

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/SWOO...ptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories

Dediklerinde tabiki haklısın lakin bu ülkede serbest piyasa olduktan sonra yapılmayacak şey yok gibi diyebiliriz. Marka bağımlılığımız yok sonuçta bugün swoosh kullanıp yarın tescon da kullanabiliriz yeterki istediğimiz kalite standartlarını yakalasın. Şahsen aracımda yaptığım denemeler sonucu bu cihazların olumlu olumsuz yönlerini direk test edip gerekirse daha iyisini bulmaya yada gerekli ayarları yapmaya çalışıyoruz. Uzun zamandır 11 senedir teknik piyasa içindeyim artık kolay kolay yanılmayız diye düşünüyorum. Sonuç olarak bir deniyelim bakalım Allah sonumuzu hayır etsin :)

Geri
Üst Alt