Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracıma Taktığım Turbo Boost Gauge , resimli vidyo'lu :)

Hocam şekil çok hoş ama bağışlayın bu gösterge işimize yararmı? veya ne kadar yarar? sadece salon süsü mü olacak yoksa :):)

Diyelim ki aracınız artık eskisi gibi değil ve çözmek için aklınıza gelen bir soru şu olacaktır illaki " acaba turbo basıncında bir sıkıntı mı var hava sıkıntısımı çekiyor motor" cevap direk basınç göstergesinde olacak ve bunun yanı sıra turbonun max. basınca çıktığı anda cihaz sizi ikaz ediyor ve sizde ona göre hareket ediyorsunuz. Yani gereksiz yere turbo yu zorlamıyor direk olarakta ömrünü uzatıyorsunuz. Eee bunlarında yanındada görselliği cabası :)

bu ürünün fiyatı nedir benm hoşuma gitti blow off içinde mantıklı bi sistem :D

Bunu taktirmayi o kadar cok istiyorum ki, ama yanlis bir mudahale yapilip bir boruya zarar gelir mi turbo etkilenir mi diye cok korkuyorum..takmakta ustalasmis bir yer bulsam hemen taktiricam o derece istiyorum..Birkac yere sordum takma konusunda acemi gozuktu tavirlari..tavsiyeniz var mi?

Bunu taktirmayi o kadar cok istiyorum ki, ama yanlis bir mudahale yapilip bir boruya zarar gelir mi turbo etkilenir mi diye cok korkuyorum..takmakta ustalasmis bir yer bulsam hemen taktiricam o derece istiyorum..Birkac yere sordum takma konusunda acemi gozuktu tavirlari..tavsiyeniz var mi?

Hocam gelip benim aracımda görüp inceleyebilirsiniz.

Benim Turbo basınç saatinin takılması için bir yeri biçilmedi. Forge dump valve üstünde 3 tane çıkış var. Onlardan biri turbo saatleri için..

kac bar peak yapiyor araciniz bir de ne ile devam ediyor ? onu merak ettim

Geri
Üst Alt