Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracıma Hırsız Girdi,Acil Alarm Taktırma Konusunda Yardım

alarm takmak aracın beynını bozmaz orjınal kumandaya takılacak alrm hic bir arıza vermez merak etme onun ıcın tavsıye ede bilicegim markalar DESİ CENMAX OCİDA baska arabana hıc bır sey takma cın malı kullanma yazık gunay uzun yıllar kullanırsın bu markaları

netten fiyat araştırması yapayım,kumandaya uyum saglaması iyi oldu,teşekkürler

leonun da alarm olan varmı ,servis kimse takmadıgını söledi, en azından o karşılaşmamış

aracin yeni sifir km aldiysan garantisi vardir servisin disinda bir yere gidersen garantiden cikiyor ama servise alar taktirmak istiyorum aracimin garantisi var ve arabama iki kez hirsiz girdi de ve alarmi sizin takmaniz gerekiyor sansini tekrar dene

arabana nsil girdiler merak ediyorum yeni tum araclarda guvenlik sistemi var alarma gerek yok aslinda normal degil

Benim leon um 2011model alarm yok alarmada gerek yok butun yeni leonlarda guvenlik sistemi mevcutgirmeleri imkansiz denecek kadar az

arkadaslar leon larda alar yoksa taktimak icin beyinin degismesi gerekebilir unki alarm sistemi beyne bagli calisan bir sistem

Öncelikle cok geçmiş olsun umarım birdaha karsılasmassınız bole bi tatsızlıkla :(

2 kez sağ ön camı kırıp içeriden teyibi söktüler.2011 modellerde alarm sistemli mi geliyor anlamadım ?günvelik sistemi neyi kapsıyor..

Geri
Üst Alt