Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracıma arkadan çarptılar,yardımlarınız...

mgencay

Kayıtlı Üye
Bugün aracıma Levent'te çok ağır ilerleyen trafikte fıratı nasıl buldularsa çarptılar.Kaza tespit tutanağı doldurduk hatta bir polis memuru yardımcı oldu onu şahit gösterdik.Çarpan kişi hata bende yazdı sürücü görüşleri son cümlesinde;benim merak ettiğim aracımda görüntüde pek mühim birşey yok eğer tampon arkasında gözle görülemeyen yerlerde bir hasar yok ise(inşallah yoktur).Aracım maşallah ilk günkü gibidir karşı tarafın sigortası karşılasa dahi tremer kaydında hasar görünür mü; çünkü satarken mühim birşey oldu zannedilmesinde çekiniyorum .Herkese teşekkürler,selamlar..

öncelikle geçmiş olsun..tramerde kaza görünür ..
kazada mühim bişey olmadığını satıcağınız zaman alıcıya fotoğraflarını göstererek yapabilirsiniz..
şahsen aynı şekilde bende düşünüyordum ama fotoğrafla kurtarılır dedim.. tekrar geçmiş olsun

mutlaka fotoğraflayın..tramerde görürnür..yalnız korkacak birşey yok..çünkü tramerde hasar TL cinsinden de gözüküyor..misal 23.04.2011 - 300 TL gibi.. yani 8000 - 10.000 tl lik bir hasar değil sizinki sonuçta..bakan TL sinden küçük bir hasar olduğunu anlar..rahat olun..geçmiş olsun

mutlaka fotoğraflayın..tramerde görürnür..yalnız korkacak birşey yok..çünkü tramerde hasar TL cinsinden de gözüküyor..misal 23.04.2011 - 300 TL gibi.. yani 8000 - 10.000 tl lik bir hasar değil sizinki sonuçta..bakan TL sinden küçük bir hasar olduğunu anlar..rahat olun..geçmiş olsun

yanlışınız var ..tramer kaydında hasarın tutarı yazmıyor..

tramerde görünür araçta ciiddi bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum zaten tutacağıda büyük bir rakam değil geçmiş olsun..................................

Arkadaşlar tramerde gözükmesi için aracın kaskodan yada sigortadan bir işlem yaptırması gerekmiyor mu? Sigortacı biriyle görüşmek en iyi sanırım.

Arkadaşlar tramerde gözükmesi için aracın kaskodan yada sigortadan bir işlem yaptırması gerekmiyor mu? Sigortacı biriyle görüşmek en iyi sanırım.

kaskodan veya sigortadan yapılıyorsa tramerde gözükür.. kaza tutanağı tutunca tramere işler diye biliyorum..

çok geçmiş olsun karşı traftan yapılrsa mesela ücretiniz 200tl tramer e plaka dan hasar fiyatı görünür küçük bişi olduğuanlaşılır tekrar çok geşmiş olsun

Geri
Üst Alt