Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aracım yolda giderken stop ediyor

baystrom

Kayıtlı Üye
merhabalar
2001 toledo 1.6 8 valf aracım var alalı 1 ay olmadı aracımdan gayet memnunum fakat 2 kere yolda giderken stop etti haliyle direksiyon sertleşti fren şişti hemen çalıştırdım devam ettim acaba bu neden olmuş olabilir? yalnız bu sorun lpg nin bitmesine yakın oldu lpg ejektörü veya lpg filtresinden olabilir mi diye düşündüm. bi anlam veremedim, yeri geliyor haliyle biraz hızlı gidiyorum olmadık bir zamanda bu olay gerçekleşirse diye düşünmeden edemiyorum acaba önerileriniz ne olabilir? ricayla

aracınızda uyumlu bujiler yok ise stop ettirir arabayı başıma gelmişti yanlışlıkla çift tırnaklı buji takmışşlardı ve giderken stop ediyordu araba.

merhaba baystrom araç tekrar stop ettikten sonra tek marşda çalışıyormu yoksa birkaç marş sonra mı çalışıyor...?

Aynı sorun bendede oluyor genelde sabahları oluyor gazı çok kökleyip biraz düşük veire döndüğünde araç stop ediyor herzaman olmuyor ama araç aynı 1.6 8v toledo

merhabalar
2001 toledo 1.6 8 valf aracım var alalı 1 ay olmadı aracımdan gayet memnunum fakat 2 kere yolda giderken stop etti haliyle direksiyon sertleşti fren şişti hemen çalıştırdım devam ettim acaba bu neden olmuş olabilir? yalnız bu sorun lpg nin bitmesine yakın oldu lpg ejektörü veya lpg filtresinden olabilir mi diye düşündüm. bi anlam veremedim, yeri geliyor haliyle biraz hızlı gidiyorum olmadık bir zamanda bu olay gerçekleşirse diye düşünmeden edemiyorum acaba önerileriniz ne olabilir? ricayla
aynı sorun 2004 E60 bmw de başıma geldi çok can sıkıcı ve tehlikeli bilhassa yavaşlarken ve dönüşlerde oluyordu. sorun kesinlikle lpg sisteminden kaynaklanıyor ya sistemi iyi bir usta elden geçirecek ya da komple değiştireceksiniz diye düşünüyorum.ben yaptırmadan o şekilde satmıştım.

Geri
Üst Alt