Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracım yağ yakıyor

En son ihtimal kalın yağ koyup satma düşünceniz olursa da aracın durumunu açıkça belirterek satmanız dürüstçe olur, yoksa alan kişi sonradan farkedince günahına girmemek lazım.
[doublepost=1460981599,1460981567][/doublepost]Bu arada inşallah uygun şekilde tamir edilir aracınız.

Arkadaşlar aracım dan ses geliyor arkadan doğru şıkır şıkır.yağ bitiyordu yukarıda yazmıştım.yarın 110 km uzakta bir tamirci ye götürmeyi düşünüyorum. Sizce araç giderim yatak sarmış olabilirmi

Arkadaşlar aracım dan ses geliyor arkadan doğru şıkır şıkır.yağ bitiyordu yukarıda yazmıştım.yarın 110 km uzakta bir tamirci ye götürmeyi düşünüyorum. Sizce araç giderim yatak sarmış olabilirmi
bizim ilçede x6 bmwsi olan bi abimiz var krank milinden yağı boşaltıyor diye motoru yemiş 35 lirası kendınden geri kalanı bmw karşılamış 100 bin lira motor sıfır takıldı :) bence çekiciyle götürün haa şansımı deneyim dersen yolda kaldığın zaman zaten çağıracaksın :)
[doublepost=1461100015,1461099961][/doublepost]
arkadan şıkır şıkır ses gelıyor(muhtemelen benzın sesi) yağ yaktığını nerden kanıya vardın eksiltiyordur tamamen yemesi kötü bi haber

Geri
Üst Alt