Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aracım torpido altından su alıyor

Paspas ve döşemeyi kaldırdığımızda burası bu şekildeydi bantlı kapak gibi bir şey yoktu. Evet tam üstünde polen filtresi var fakat sızıntı üsten değil karşıda bulunan resimde gösterdiğim sünger altından geliyor sanırım.

Sent from my iPhone using Tapatalk
bantlı mı :) sızdırmanın daniskası ordan geliyor bence..orjınal sızdırmazlık tıpası var plastic satılıyor 5-10 lira gibi bişi alın takın önce...suyun nerden geldiğini nlamak için suyun akışı lazım başka türlü anlaşılmaz...
[doublepost=1464121302,1464121252][/doublepost]daha onun gibi 3-5 tıpa deliği var muhtemelen hepsi kağıt bantlı kontrol edin...

bantlı mı :) sızdırmanın daniskası ordan geliyor bence..orjınal sızdırmazlık tıpası var plastic satılıyor 5-10 lira gibi bişi alın takın önce...suyun nerden geldiğini nlamak için suyun akışı lazım başka türlü anlaşılmaz...
[doublepost=1464121302,1464121252][/doublepost]daha onun gibi 3-5 tıpa deliği var muhtemelen hepsi kağıt bantlı kontrol edin...
Bantlı aşağıda kalıyor. su yukarıda bulunan yerden geliyor bant ta her hangi bir sıvı durumu söz konusu değil, tabiki yinede gereken parçayı temin edeceğim. Vakit ayırdığınız için teşekkür ederim. Suyun nereden geldiğini tespit etmeye çalışacağım artık bakalım inşallah bulurum.

Bantlı aşağıda kalıyor. su yukarıda bulunan yerden geliyor bant ta her hangi bir sıvı durumu söz konusu değil, tabiki yinede gereken parçayı temin edeceğim. Vakit ayırdığınız için teşekkür ederim. Suyun nereden geldiğini tespit etmeye çalışacağım artık bakalım inşallah bulurum.
dediğim yerlere baktırın...o kısımda delikli yer boldur....işimiz bu ben tşk ederim gecmiş olsun

ahmet.ark dostum aynı sorun bendede var, fotoğraflarını çektiğin yerden benim 2006leon danda su geliyor. sorunu çözebildin mi ? nasıl yaptırdın ? mesajı görürsen ve cevaplarsan sevinirim.

Selam arkadaslar benimde aracim 2008 leon ayni sorunu ben gecen kis yasadim yikamaya suyu cektirmeye gittigimde silecek giderlerini kontrol ettir dedi ertesi gun elektrikciye gittim silecek giderim tikanmisti.fabrikadan torpido artindan kablo cekimi olur diye delikler varmis ordanda torpido alti ve arka yolcu tarafina su gecmisti umarin iyi bir elektrikci sorununuzu cozebilir .

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt