Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracım sanki vuruntulu çalışıyor...

Pompada 95/97 hangi oktan yazıyorsa, bu rakama karşılık gelen spesifikasyon, hangi tutuşma gecikmesine sahipse, yeryüzündeki tüm yakıtlar aynıdır, istasyon sahibinin ar damarı durumunu bilemem.

benim araçdada var aynı durum bende rahatsız olmuştum iyibir ustaya götürdüm wv bu motor serisinde kronik bir olaymış ne yapsalar çözememişler yani genel olarak hepsinde yapıyomuş bende hiç memnun degılım o sesden ama çözümü yok ugraşma dedi usta...

O kadar büyük bir problem olacağını zannetmiyorum. Gittikçe azalıyor hatta bu günlerde...
seçkin aracı sabah ilk çalışdırdığında genelde başına geliyorsa bir debraja basarmısın ses kesiliyorsa yada azalıyorsa debraj bilmem ne fiberi gibi bir arızadan bahsettiler servisde bana değişim ücreti ucuz ama konik olduğunu belirli sürelerde yine yapacağını hiç bir zararının olmadığını söylediler bir dene istersen aynı sorunsa sıkıntı yok

benim araçtada var o vuruntu... normal çalışıyor arada bir hafif bi sarsıntı oluyomuş gibi ama sonra toparlıyo... bende gösterdim çalışmasında hiçbir sıkıntı yok dediler... hatta çok rahat çalışıyo bile dediler yani... bence sende rahat ol takma kafana :D

Benim bir eski arabam ford fiestaydı en son rolantide calısırken hissedilir derecede sarsıyordu volan arızalı dediler yaklasık 2000 3000 lira istediler.bende aracı sattım.insallah böyle bir arıza degildir

aracınız o arızayı kac km de cıkardı ?

seçkin aracı sabah ilk çalışdırdığında genelde başına geliyorsa bir debraja basarmısın ses kesiliyorsa yada azalıyorsa debraj bilmem ne fiberi gibi bir arızadan bahsettiler servisde bana değişim ücreti ucuz ama konik olduğunu belirli sürelerde yine yapacağını hiç bir zararının olmadığını söylediler bir dene istersen aynı sorunsa sıkıntı yok

Aynı sıkıntı bendede var ısınınca yok oluyor sarsılma vs :D

Kusura bakmayın bir süredir giremedim foruma, Yalçın abi denedim dediğinizi ama kesilmedi. Geçenlerde azalmıştı iyice fakat tekrar eski haline döndü vuruntu. Bende bi kaç kişiyle daha konuştum normal olduğunu söylediler. Artık takmıyorum kafama, fakat ilk aldığım zamanki sessiz ve sallantısız çalışmasını özlemedim değil... :D

umarım en kısa sürede düzelir bu durum..
bende hiç böyle bi sıkıntı olmadı..

Aynı sıkıntı bendede var ısınınca yok oluyor sarsılma vs :D

sendeki tamen 3 silindirden dolayı kaynaklanıyo atilla bende de benim ibizamda da aynı motordan vardı biliyosun hatta 3binaltı devirlerde de sarsıntlı olması lazım sempatik bi motordur :)

Geri
Üst Alt