Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracım pert oldu :(

Geçmiş olsun kardeş , Kasko tutarı hemen hemen o kadar benimde 1.4 signo tüplü , yani kandırma vs. yok , için rahat olsun bence 2. el piyasası da 0 km piyasasıda şuan çok uçuk tahmin ediyorum beklersen aralık gibi dip yapar .. şuan araba almak çok karlı bir iş olmayacaktır..

çok geçmiş olsun annenize bişe olmamışya o en buyuk teselli...umarım içinize sinen bir araba bulursunuz

Allah beterinden saklasın. Büyük geçmiş olsun. Cana geleceğine mala gelsin tabiiki. Fakat mal da canın yongası derler.

büyük geçmiş olsun annenize birşey olmamışya gerisi önemli değil

çok geçmiş olsun . Herşeyden önemlisi can sağlığı. Tabi ki insan sonra malı düşünüyor. 2-3 azda olsa hızlı bi şekilde karşılamışlar. Kasko olmasa ya da ödemede sıkıntı çıkarsalardı. Bu da sevindriici . Bencede AXA iyi bi sigorta şirketi. Ben de 2 yıdır AXA dan yaptırıyorum. Hem de piyasada Karşıladığı tutara göre primi az olan bi şirket .

Geçmiş olsun kardeşim, annenin iyi olması sevindirici her ne kadar üzülme desekde başımdan geçtiği için sinir bozucu birşey Allah beterinden korusun hepimizi..

Çok geçmiş olsun,Cana birşey gelmemiş ya gerisi teferruat..

Cana geleceğine mala gelsin kardeşim geçmiş olsun araba her zaman alınır

geçmiş olsun cana bi şey gelmedi ya boşver bakım masrafının boşa gittiğini falan canınız sağlammı sen ona bak

çok geçmiş olsun. daha iyileri nasip olur inşallah , cana bişi olmasın

Geri
Üst Alt