Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracım olduğu yerde yandı

Gözünüz aydın, e yeni araç yerine kasko bedelini ödeseler ya size? O daha mantıklı olmaz mıydı? 0 km aracı illa ki alacak plaka takacaksınız. Sonrasında en kötü 2 bin TL zararınız olacak...

Gözünüz aydın, e yeni araç yerine kasko bedelini ödeseler ya size? O daha mantıklı olmaz mıydı? 0 km aracı illa ki alacak plaka takacaksınız. Sonrasında en kötü 2 bin TL zararınız olacak...

2010 model aracım yandı kasko değeri 28000 TL idi.Sağolsunlar bana 0 km araç veriyorlar 46500 liste fiyatı hangi zarar? Şimdi siz olsanız Seat tan başka araca binermisiniz? Ben binmem ömürlük müşteri kazandılar.

2010 model aracım yandı kasko değeri 28000 TL idi.Sağolsunlar bana 0 km araç veriyorlar 46500 liste fiyatı hangi zarar?
Durumu o açıdan görmemiştim tabi sizin için şu an avantaj. Araç aldığınız için 0 km araç bedeli verseler sizi uğraştırmasalar babında belirtmiştim.

Büyük geçmiş olsun, yeni aracınız hayırlı olsun, Allah kazasız belasız binmek nasip etsin.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Geri
Üst Alt