Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracım içine su alıyor

ben hala çözemedim arkadaşlar sileceğin altındaki giderleri falanda temizledim ama hala su alıyor öyle kapının altındaki plastiğin üzerinden geldiğini sanmıyorum çünkü gelse heralde orada biraz ıslaklık olurdu..Su direk döşemenin altına gidiyor...

ben hala çözemedim arkadaşlar sileceğin altındaki giderleri falanda temizledim ama hala su alıyor öyle kapının altındaki plastiğin üzerinden geldiğini sanmıyorum çünkü gelse heralde orada biraz ıslaklık olurdu..Su direk döşemenin altına gidiyor...
paut açma telini takip et kaputun içinde kenarı çevrili bir giriş yeri var %80 o lastiğin yırtılmış yada yerinden çıkmış olabilir... orayı kontrol etmeni tavsiye ederim...

Kardeş kapı döşemesini sökmeden oradan gelip gelmediğini anlayamazsın ki zor bişey değil döşemeyi sökmek söktür silikon çektir her yerine bide öyle dene ende olmaz gelmez diyordum ama olduğunu görünce şaşırdım

Kardeş kapı döşemesini sökmeden oradan gelip gelmediğini anlayamazsın ki zor bişey değil döşemeyi sökmek söktür silikon çektir her yerine bide öyle dene ende olmaz gelmez diyordum ama olduğunu görünce şaşırdım
benimki sol ayak koyma yeri varya depriyajın yanında onun hemen bitiminden başlıyor ıslaklık acaba sende de mi öyleydi?

Bende de aynı sorun vardı camı montaj yapan yer tam monte edememiştir. Suyu camdan alıyor ;) Geçmiş olsun.

Geri
Üst Alt