Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracım içine su alıyor

alayinarest_70

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar 2004 model toledo aracımın ön taraftaki paspasların altı ıslanıyor kapı fitilleri ve polen filtresine baktılar herhangibir sıkıntı yok neden kaynaklanıyor olabilir bilgisi olan varmı ?

Ynt: Aracım içine su alıyor

Geçmiş olsun. üzücü bir durum. Umarım en kısa sürede çözüm bulursun. Sanki buna benzer bir konu okudum burada. Foruma bir bakın derim ben

Öncam Altı yağmurluk ızgaralarını kontrol edin tıkanmamışsa kapı fitillerindendir :eek:key:

Eski aracim vectea c de basima gelmisti selçuk abinin (çöllü) dedigi gibi sileceklerin ordaki giderler tiknmistr.

formda bir arama yaparsanız ilgi bir çok konu var kolay gelsin

Benimde eski 2004 leonum da başıma gelmişti kapı altından içeri su alıyordu aynı şekilde oradan paspas altına dogru sızıyordu serviste yanlardaki plastik açıp slikon gibi bir madde sürüp yapıştırdılar sorun gitmişti oradan da su alıyor hatta yaptırırken başka bir seat bu yüzden gelmişti ona da aynı uygulamayı yaptılar...

polen filtresi kapağı yerine yerleştirilmemiş de olabilir

Teşekkürler arkadaşlar kapı döşemesinin içerisinde hoparlörün alt tarafından su gelmiş kapı döşemesinin altına ve hoparlörün altına silikon çektirdim sorunun çözüleceğini umuyorum yağmur yağmasını bekleyecem artık :)

Selam konuyla ilgili aynı sorunu yaşadım. Ufak bir taş o altta bulunan sacı delebiliyor. Ve oradan çok yağmurlu günlerde ciddi yağmur girişi yaşanabiliyor. Aracın altında taş çarpmasından kaynaklı ufakta olsa delik olmadığına emin olun.

Geri
Üst Alt