Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracım için görüntü sistemi

ben sana 2 yıl garantili 1.600 TL'lik cihazda sunabilirim alternatif... Benim kullandığım cihaz sıfır fiyatı şuanda bu. Düşünürsen yardımcı olurum. Buna çerçevede gerekecek :)

ben sana 2 yıl garantili 1.600 TL'lik cihazda sunabilirim alternatif... Benim kullandığım cihaz sıfır fiyatı şuanda bu. Düşünürsen yardımcı olurum. Buna çerçevede gerekecek :)

çerçeve fiyatı ne kadar peki...bide çerçeve rengi birebir bizim konsolla aynı mı?

evet aynen birebir orjinal çerçeve.. en son fiyatı 80 Tl idi herşey dahil yurt dışından geliyordu e-bay'den.

benim araçta koltuk başlıklarındada ekran var jbl marka parkedeceğim yere veya mekana göre başlıklara kılıf diktirdim onları üzerine takıyorum çıkartıncada arka koltukların başlıklarına takıyorum yer kaplamıyor.

bu çerçeve malesef makyajlı kasaya uymuyor..dün yusufun arabayı inceledim çünkü.. içlerinden edison markayı öneririm sana,, cihazı almak sorun değil önemli olan çerçeve bulmak :D montajada sakın para verme bi tane soket takıyorsun başka bişey değil.. kendin yaparsın??

bu makyajlı arabalarda mfd2 çerçevesi değilde, rns 510 çerçevesi uyar gibime geliyor kanka

koltuk başlarına ekran bence güzel olmuyor tabi sen bilirsin sen ön üniteni bi alda arkadakiler izlemeyiversinler ;)

alpine almada koltuk başlarına ne alırsan al...

AVT nin kafalık monitörünü tavsiye ederim 290 TL gibi bir fiyatta olması lazım.

Geri
Üst Alt