Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aracım galba satılacak!!

benım aylık 400 lıra benzın gıderım.. gunde 30 km max yapıyorum onu ıstesem 15 max yaparım da ahh bu genclık :) babaam duysa sesımıde keske benımkınıde satıp dızel leon dsg yada dızel 2011 passat alsa ahh ahh:(:(

walla emın ol bır sure sonra duyuyolar hatta senın soylemene bıle gerek yok kendılerı boyle bır teklıfte bulunuyolar bana oldugu gıbı bıde aracın yakıt masrafını aılen karsılıyorlarsa emın ol sesını duyuyorlardır :)

bence dızelı gecıs yapma ımkanın varsa dusunmeden gec yaptıgın km fazla gıbı cunku artı keyfı gezmelerıde hesaba katarsak farkedecek sekılde kara gecersın ama tmamen maddıı durumla ılgılı sizi kasmıyorsa ıstersen gunde 200 km yap benzınlıde devam et

acıkcası benı gercekten kasmıyo ama babamda bır takım sorunlar asmakta hayır anlamadıgım kendısınde 5.20 d var yenı kasa depoyu benden daha once bıtırıyo bıde bana kızıyo bıktım senın benzınınden dıye

gerçekten bende aracımı çok az kullanıyormuşum :) ayda 150 tl alıyorum o bile batıyor benzin 4 lira olunca :) ama hamdolsun başbakanımız bizi düşünüyor..sağlık için yürüyoruz..hiçbiryere giderken aracımla gidemiyorum..yaşadığım şehirde ulaşım çok kolay evimden çarşı merkezi 20 dk..havada yağış olmadığı zaman sırf gösteriş olsun diye gereksiz kullanımlardan kaçar olduk :) aslında kasmadan kullansam aylık benzin tüketimim max. 300 tl olur..arada banada batıyor sat al bir dizelll..ama okadar beğeniyrumki TSİ..bugün satsam aracımı min 12.000 tl fark vericem!buda işime gelmiyor..sizce değermii dizelee??

günde benm yaptıgım kadar yol yaparsanız deger ama aracı madem az kullanıyorsunuz bence hıc gerek yok TSI varken

ben 2007 de altea aldım 1.6 motor benzinli. benzini babam ödediği için bu arabayı ya sat yada en sonunda ben yakacam dedi. o yuzden sattık arabayı ama arabayı teslim ederken resmen ağladım. çok uzulmuştum.
valla dediğim gibi keşke benim babam da öyle dese de dizele geçsem veya başka bir motor alsam..1.6 8v çok gereksiz
ya ıste ben bu arabaya cok alıstım ve ılk arabam oldugu ıcın asık olarak aldım ehlıyetım olmadan oncede almak ıstedıgım arac buydu aldık bu seferde elımden gıdıyo benı uzen kısmı bu :(
yeni aracına da alışırsın bence..fiyat aralığı varsa kafanızda yardımcı olalım hep beraber

valla dediğim gibi keşke benim babam da öyle dese de dizele geçsem veya başka bir motor alsam..1.6 8v çok gereksiz

yeni aracına da alışırsın bence..fiyat aralığı varsa kafanızda yardımcı olalım hep beraber

suanda net bı fıyat aralıgı falan yok aklımda hala bızımkıde satısla ılgılı bırsey soylemedı soylerse zaten burda tekrar konu acmak zorunda kalıcam tesekkur ederım :)

Geri
Üst Alt