Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracım conta yakmış olabilir mi?

Yorum icin teskurler. Hangi yagi onerirsiniz?

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Mobil1 5w30 esp.
9161673834546.jpg

Hararet sabit ise ya müşür bozuktur; ya da yağ kalitesizdir. Kolay kolay conta yakmaz hitler motor. Şayet yaktıysa 5-6 binlik masrafın olur. Yağ değiştireceksen eğer motul 5-30 fazlasıyla işini görür

Önce yağını sentetik yağ ile değiştir.5w30 kullan.
Hararet yapmadıysa nasıl anladın conta yaktığını?Sadece kalitesiz veya sahte yağ dan köpük yapmış.
Kinine göre pancar motor derler 1.6 için bana göre dünyanın en sorunsuz motorudur.
kfy kardeşim benim yağı değiştireli 6000 km oldu şu 1 ay içinde değiştirmek istiyorum önceki yağ shell 10-40 dı.motor 1.4 tdi 234.000 km de.bu km de dizel bir motor için en iyi marka ve numara ne önerirsin yüksek performans ve koruma için ?

kfy kardeşim benim yağı değiştireli 6000 km oldu şu 1 ay içinde değiştirmek istiyorum önceki yağ shell 10-40 dı.motor 1.4 tdi 234.000 km de.bu km de dizel bir motor için en iyi marka ve numara ne önerirsin yüksek performans ve koruma için ?
Belki ilk zamanlarda yağ eksiltir fakat 5w30 kullanın.10-40 yarı mineral yağdır.

Hararet sabit ise ya müşür bozuktur; ya da yağ kalitesizdir. Kolay kolay conta yakmaz hitler motor. Şayet yaktıysa 5-6 binlik masrafın olur. Yağ değiştireceksen eğer motul 5-30 fazlasıyla işini görür
Tesekur ederim

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

çok teşekkür ederim.yağ eksiltmesini gidermek için 1 ay içinde 1 lt ilave etsek nasıl olur?
Göz kararı olmaz belkide eksiltmez,Aracını devirli kullananların aracı eksiltir veya sentetik ürün olduğundan eksiltir.İşini bilen bir usta eksik varsa eklesin.

Geri
Üst Alt