Aracım beş tane hata verdi | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Aracım beş tane hata verdi

CUPRA BOCANEGRA

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar dün akşam otobanda seyir halinde iken esp denge kontrolü hatası,abs hatası,hüzmeli otamatik far ayarı hatası,lastik basınç sensör hatası,start stop hatası aynı anda bu hataları verdi hızımı düşürüp devam ettim 3-4 dakika sonra düzeldi neden böyle olmuştur acaba? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Toretto

Kayıtlı Üye
Aracınızın Beynini her ihtimale karşı bir kontrol ettirin. Sanki reset atmış gibi duruyor.

ertewas

Kayıtlı Üye
bilgisayar gibi düşün, bazen kafayı yer, tekrar başlattımı düzelir, bazen de formatlamak gerekir. bu da öyle, kafayı yer bazen beyin, formatladımı kendine gelir. tekrarlarsa kontrol ettirin.

memet_one

VİP Üye
Administrator
Bunun başka nedeni de var arka sol tekerin olduğu yerde denge kolu var onu kontrol ettirin kırılmış mı diye ve acık konumda mı diye oradan buna benzer bir hata duymuştum

Seat clup

Kayıtlı Üye
Aküden de kaynaklanıyor zayıfsa akü böyle hata verebiliyor ama hareket halinde iken olmuş diyosun kasise hızlı girdiysen cukura falan sert düşünce kaynaklanıyor bir sürü sebebi var bir getir servise baktır bizede bilgi ver şimdiden gecmiş olsun

CUPRA BOCANEGRA

Kayıtlı Üye
Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar servise götürdüm arka tekerde devir sensörü diye bişe varmış o çamur olmuş onu temizlediler (ücretsiz) düzeldi