Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aracım bağlandı yardım!!!

leonman

Kayıtlı Üye
arkadaşlar az önce nişanlımla bostancı sahilde efendi efendi giderken lacivert bir sivil connect tarafından durduruldum.(dikkat çekme nedeni ses değil,kafaların farklı olması) araçta orta ve son susturucu iptali var,ancak turbo araç sahibi arkadaşlar bilirler çok basmadıkça doğru düzgün ötmüyor bile.neyse,gaza bastırdı falan sonrasında aracını bağlıyoruz bizi takip et otoparka gidiyoruz dedi.o sırada yanımızdan bir 3.20 bmw bağırta bağırta geçti ama bizimkiler sadece baktı..onu niye almıyosunuz dediğimde onu da alırız merak etme dedi..konuştum ettim,dedim bakın dğr düzgün ses bile çıkmıyor ceza yazın ama aracı bağlamayın dedim,bu cezanın yanında aracı bağlamak durumundayız dediler.aracı otoparka çektik,66 tl ceza yazdılar (ceza kağıdında abart egzos yazıyor) ,imza at dediler atmadım.anahtarı bırak dediler,anahtarı da bırakmadım hatta o ara ortam biraz gerildi sesini yükseltti ben de yükselttim araç benim üzerime değil benim olmayan aracın anahtarını da ben teslim etmiyorum dedim aracın sahibi gelecek dedim.(araç babamın üzerine) biz kimseyi bekleyemeyiz dedi,anahtarı bırakmadığımı da not olarak yazdı.otoparkta aracın başına gelebilecek bir zarardan (yangın vs) sorumlu değiliz dedi.ben de bu araca burda birşey olursa sonra görüşürüz dedim.şimdi benim sizlerden öğrenmek istediğim,cezayı hadi anladım ancak arabayı bağlama hakları var mı ? 32.maddeden bağlandığını belirtiyolar ancak detaylarını bilmiyorum. yarın selamiçeşmede rutin işlemleri yapıp aracı teslim alıcam 1 hafta içinde de egzosu orjinal haline getirip tekrar götürcem.yalnız takınılan muameleden,hareketlerden deliye dönmüş durumdayım ve yukarda da belirttiğim gibi aracı bağlama hakları var mı ? bilgisi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.sıkılmadan okuyan herkese çok teşekkür ederim.bu arada çok SEVGİLİ sivil polis aracının plakası 34 pu 005. görenler dikkat etsin arkadaşlar.bilgilerinizi bekliyorum..

artık trafik polislerine karşı oyle bi antipati olustuki bende, aracımda ceza yazılabilecek bişey olmamasına rağmen her gördügümde tedirgin oluyorum, umarım sizi çok uğraştırmaz bundan sonraki süreç, çok çok geçmiş olsun

çok geçmiş olsun kardeşim her zamanki yaklaşimları.

ne oluyor bu sahilde bunların zoru ne bu aralar

arkadaşlar bildiğiniz gibi değil ya katil olmak çok zor değil delirtiyolar adamı. benim bu durumda herhangi bir itiraz yada vs bir hakkım yok mu ??

araç bağlamak nedir ya bu kadar kolay mı ?

bnmde babamın aracını muaynesi yok diye çektiler araç otoparka girmek zorundaymış aracın arkasından gittik aldık aracı çekici parası fln ödettirmişlerdi

benim öğrenmek istediğim 32.maddeden dolayı aracı bağlama hakları var mı ?

Volkan abi konuyla ilgili bi bilgim yok ama sunları solucem sanki memlekette hersey cok dogru gıdıyomus gıbı bu tarz seylere bu kadar takılmaları gercekten ılgınc sankı her hususta cok duzgun yapıyolar ıslerını bu kadar ufak bır konuyu buraya kadar getırıyolar ama sunu solıyım bı arkadasımda fiat bravo var oda egzosdan yanımda ceza yedı ama arabayı baglama gıbı bırsey soz konusu degıl sadece 1 hafta izin verdıler git arabayı normale cevır sonra vizeye sok falan diye eger 1 hafta sonra aynı sekılde senı yakalarsam arac trafık ten men edılır dedı ve 140 TL ceza yedı ama arabayı baglama falan yok tekrar sana da gecmıs olsun :(

Geri
Üst Alt