Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aracım bağlandı yardım!!!

ya bu işlerden o kadar daraldım ki anlatamam.en büyük keyfim aracımla uğraşmak ufak tefek değişikliklerle araçtan daha çok zevk almak ama yok maalesef Türkiye'de herşey yasak.lanet olsun adamı delirtiyolar ya..

Ben böyle durumlar için torpidoda harita taşıyorum.

Leonların tamamı kara listede gibi polisler için nedendir bilemiyorum ıspartada'da işliyor malesef bu durum

volkan aldın mı arabanı? otoparkta iyi şeyler olmuyor derken araçlara dikkatli bakmıyorlar araba çekerken sürtüyor vs vs ondan bir an önce al dedim ama her park aynı değildir herhalde sen anahtarı vermemişsen seninkini pek oynatmamışlardır ama

1.sİ sİvİl polİs senİn yolunu ne hakla Çevİrİyo sen durmazsan hass... Desen sana hİÇ bİ Şey yapamaz yanlizca Çevİrmede olan polİs memurlari ve Ünİformali memurlar hakkinda İŞlem yapabİlİr ben yanliŞ bİlmİyorsam tabİİ cezaya İmza atmaman senİn İÇİn Çok İyİ olmuŞ ceza evİne gÖnderİlecek cezayi aldiktan sonra sulh mahkemesİne baŞvurarak cezanin İptalİnİ İsteyebİlİrsİn tabİİ ellerİnde fotoĞraf delİl olarak yoksa zaten sen sulh mahkemesİnİ kazan dinmi o polİsler hakkinda amİrlerİ soruŞturma aÇabİlİr en azindan mİmlenİrler ayrica sende İyİ sabir var allah.c.c. Den tek dİleĞİm bÖyle polİslerden uzak durmak polİslerİn hepsİ ayni deĞİl ÇÜnkÜ İyİlerİde var sana Çok geÇmİŞ olsun boŞ ver fazla kafana takma (ŞÜphesİz o herŞeyİ gÖrmektedİr mÜlk suresİ) onlar elbet bİr yerde bİrİnde bİ Şekİlde patlarlar

Geri
Üst Alt