Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracım şişiyor???

Düz yolda hiçbir problem yok

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracımla rampa sarıyorum ortalama 120 km hızım var daha sonra rampadan dolayı devir düşüyor 5. Vitese çekiyorum ses var ama araba çekişten düşüyor 4 çekiyorum çekiş bir tık artıyor 3 te tam çekişi sağlayabiliyorum sebebi nedir acaba ?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Rampaya devirinizi kaybetmeden girince aynısı oluyor mu
Benim aracım da rampa da gazdan çekersem ayağımı deviri kaybedip vites küçültmesi istiyor gazdan çekmez isem hangi viteste isem o vitesle çıkıyorum

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Rampaya devirinizi kaybetmeden girince aynısı oluyor mu
Benim aracım da rampa da gazdan çekersem ayağımı deviri kaybedip vites küçültmesi istiyor gazdan çekmez isem hangi viteste isem o vitesle çıkıyorum

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Rampaya girince devir kaybı ve akabinde 5 4 3 şeklinde vites düşümü gerçekleşiyorsa?

Bunun belli sebepleri olabilir birincisi hava filtresi tıkanmıs olabilir ya da yan sanayi hava filtresi takılmış olabilir bundan kesinlikle şişme yapar gaza bassan bile gitmez İkincisi motor turbo ise turbo ile ilgili olabilir Üçüncüsü ise kirli yakıt tan dolayı da olabilir benim başıma 3 de geldi.

Geri
Üst Alt